BBCK https://www.bbck.sk Bobtail & Bearded collie klub Slovensko Tue, 24 Sep 2019 09:27:20 +0000 sk-SK hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.2.4 https://www.bbck.sk/wp-content/uploads/2015/12/cropped-identity-512x512-32x32.jpg BBCK https://www.bbck.sk 32 32 Špeciálna výstava 21.9.2019 Dubová https://www.bbck.sk/specialna-vystava-21-9-2019-dubova/ Sat, 21 Sep 2019 08:29:50 +0000 http://www.bbck.sk/?p=15645

21.09.2019 – Dubová pri Modre, Špeciálna výstava

BEARDED COLLIE
Rozhodca/Judge JOHANN ANDERSSON, SE

PSY/MALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
1 BEMIDII MICHAEL’S DIAMOD, SPKP 369, 05.02.2019
O: NAČELÍK OD EMY DESTINOVÉ M: RAMPEPURDA OD EMY DESTINOVÉ
CH: RADIČ MICHAL MAJ: RADIČ MICHAL
V.P. 1, BIS DORAST

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
2 OR NOIR DE CHESTER, SPKP 368, 17.11.2018
O: MILLESIME DE CHESTER M: MARILOU DU DOMAINE DE GOTHAM
CH: BERNARDI JEAN-PAUL MAJ: PAŽMOVÁ JANA
ABS.

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
3 LOKI EMIEL REGIS, CMKU/BD/3134/18, 01.05.2018
O: BELONG TO YOU CALIMERO AMORE MIO M: FEAINNEWEDD EMIEL REGIS
CH: ŤOKOVÁ HANA MAJ: PAPUČÍKOVÁ JARMILA
EXC. 1

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
4 BERNARD LIGORETTO, CMKU/BD/2905/13, 21.07.2013
O: MOONFELLOW DREAMS O´IIL PRINC M: IDYLKA OD EMY DESTINOVÉ
CH: POHANČANIKOVÁ LENKA MAJ: GÖRCS LADISLAV
V.G. 1

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
5 DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, SPKP 486, 26.01.2012
O: WOOLPACK´S QUALITY ZWEET M: DOBLE SCOTCH QUEEN MARY
CH: MUZSLAI ILDIKÓ MAJ: PÁSZTÓOVÁ BLANKA
EXC. 1, CAC, BOS, VÍŤAZ ŠV

PSY/MALE – TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS
6 ALBERT EINSTEIN MONACHRISTIE, CMKU/BD/2832/12, 25.09.2012
O: C.I.B. SHORELINES DEVOTED TO SHAW M: CH OFELIE VANILKA
CH: KOUBOVÁ MONIKA MAJ: MACHÁČKOVÁ PAVLA + ZDAŘIL JAN
EXC. 1, NAJKR. JEDINEC ČESTNÝCH TRIED

PSY/MALE – TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS
7 BLACK COOPER FIRST CLASS, SPKP 302, 18.09.2010
O: DEA-DRO MARCO POLO M: BLACK COOPER CARTAHENA
CH: PÁSZTÓOVÁ BLANKA MAJ: BENCSÍKOVÁ ERIKA
WITHOUT GRADE
8 BLACK JACK KASITERIT, SPKP 282, 27.09.2009
O: INDIÁN OD EMY DESTINOVÉ M: KASITERIT MONA
CH: MIKŠÍKOVÁ MONIKA MAJ: BRISUDOVÁ DENISA
EXC. 1, VÍŤ. ŠV VETERÁNOV, BIS VETERÁN

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
9 PARIS PIGALLE DE CHESTER, SPKP , 30.05.2019
O: POTTERDALE DARK DIAMOND M: NORTHERN STAR DE CHESTER
CH: BERNARDI & CLERC & COPY & MAZIER JEAN-PAUL MAJ: PILNÁ MONIKA
V.P. 1, BIS MLADŠÍ DORAST

SUKY/FEMALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
10 BLACK COOPER MADEMOISELLE, SPKP 362, 11.01.2019
O: STORMY CORNER BLUE NO MONEY NO SEX M: BLACK COOPER HILTON
CH: PÁSZTÓOVÁ BLANKA MAJ: PÁSZTÓOVÁ BLANKA
V.P. 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
11 ADELPHI SPEYSIDE TULLIBEARDIE, SPKP 367, 24.08.2018
O: TV VANILKA M: DACOTA LIGORETTO
CH: BROŽ JAN MAJ: HORVÁTHOVÁ MARTA
V.G. 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
12 LÚTHIEN EMIEL REGIS, SPKP 357, 01.05.2018
O: BELONG TO YOU CALIMERO AMORE MIO M: FEAINNEWEDD EMIEL REGIS
CH: ŤOKOVÁ HANA MAJ: PILNÁ MONIKA
EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
13 BROWNIE CHOCOLATE DESSERT SHERRY, RKF 4896790, 24.05.2017
O: MEMORYLANE SEND IN THE SANDMAN M: AI AM HERE TO MAKE SOME NOISE
CH: SEMISHEVA ANASTASIA MAJ: RADIČ MICHAL
V.G.
14 HARLEQUEEN EI´ BRIDORADO, CMKU/BD/3028/-16/16, 15.09.2016
O: SILESIAN DIAMOND´S MORIS PRIME M: EMPRENTE DE CHESTER
CH: KOZIK IWONA MAJ: BALÁNOVÁ LUCIE
EXC. 4
15 INIS WITRE EMIEL REGIS, CMKU/BD/2936/14, 30.01.2014
O: CH CAFFÉ LATTE OLD TAPIS M: CH BERÚTHIEL EMIEL REGIS
CH: ŤOKOVÁ HANA MAJ: ŤOKOVÁ HANA
EXC. 2, Res.CAC
16 STORMY CORNER BLACK MONACO, SPKP 549, 03.02.2016
O: ICH DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN M: STORMY CORNER LOTHAR´S BLUE LINE
CH: SUCHNÉ VASS HAJNALKA MAJ: PÁSZTÓOVÁ BLANKA
EXC. 1, CAC, BOB, VÍŤAZ ŠV, BIS

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
17 KEIRA METZ EMIEL REGIS, CMKU/BD/3088/17, 17.05.2017
O: ICH DOUBLE SCOTCH BLACK RHETT BUTLER M: ICH FEAINNEWEDD EMIEL REGIS
CH: ŤOKOVÁ HANA MAJ: ŤOKOVÁ HANA
EXC. 1, CAC
18 LAISLA BONITA DES BERGERS DES MILLE ET UNE NUIT, CMKU/BC/3024/-15/15, 10.06.2015
O: LÄRKÄNGEN’S AT FIRSTPRICEBEARS M: FARMARENS JUST A BLUE STAR
CH: RAQUET DEBORAH MAJ: BALÁNOVÁ LUCIE
EXC. 2, Res.CAC

SUKY/FEMALE – TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS
19 BLACK COOPER EMERALD, SPKP 274, 08.07.2009
O: FIRSTPRIZEBEARS ENFIELD M: BLACK COOPER BEE GEES
CH: PÁSZTÓOVÁ BLANKA MAJ: OUTRATOVÁ ZUZANA + PÁSZTÓOVÁ BLANKA
EXC. 1, VÍŤ. ŠV VETERÁNOV

SUKY/FEMALE – TRIEDA FUNNY/FUNNY CLASS
20 KETTY VANILKA, CMKU/BD/2407/07, 02.03.2007
O: WESTMILWUNDA STARLIGHT XPRESS M: WANDA BLACK VANILKA
CH: VOLKOVÁ DANA MAJ: OUTRATOVÁ ZUZANA
V.G. 1

OLD ENGLISH SHEEPDOG – BOBTAIL
Rozhodca/Judge JOHANN ANDERSSON, SE

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
21 GLENN MILLER SHAGGY EDITION, SPKP 1147, 18.12.2018
O: PENNYLANE ASTON MARTIN M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: JAMBOROVÁ ELEONÓRA
EXC. 1, CAJC, VÍŤ. ŠV MLADÝCH, BOB, BIS JUNIOR, Reserve BIS

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
27 ALESSIO-MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, SPKP 1129, 10.09.2015
O: ENCHANT DUSTY DOT COM M: SHAGGY EDITION COCO CHANEL
CH: LAMBERT LAURA MAJ: HANÁKOVÁ LAURA & MARKO ALEXANDER + MARKO ALEXANDER
EXC. 1

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
22 DUSTIN HOFFMAN SHAGGY EDITION, CMKU/BOB/2872/-16/15, 26.06.2015
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: BIŠKO JIŘÍ
EXC. 1, CAC, VÍŤAZ ŠV

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
23 SHERO WOO BLANCAS LAS ARENAS, HR 10660 OE, 21.04.2019
O: BAGATELLE REATA SNOW MOON M: BLIND DATE OF THE KLIT-LY´S
CH: KOVAČIČ NATAŠA MAJ: HAJMONOVÁ NIKOL
V.P. 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
24 DEMI MOORE SHAGGY EDITION, SPKP 1126, 26.06.2015
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: GERSCHDORFOVÁ DENISA
EXC. 1, CAC, BOS, VÍŤAZ ŠV

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
25 MACOES ELASTYNA, PKR.I-83872, 10.02.2017
O: MACOES ASPEN M: LAFAYETTTE AUS DEM ELBE-URSTROMTAL
CH: BODZIOCH DOROTA MAJ: HAJMONOVÁ NIKOL
EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE – TRIEDA FUNNY/FUNNY CLASS
26 CLEOPATRA SHAGGY EDITION, SPKP 1117, 04.06.2012
O: ARYAKAS KLEISTHENIS M: BARKING BOBBY´S SHANIA TWAIN
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: SOCHA ONDREJ
V.G. 1

27 ALESSIO-MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, SPKP 1129, 10.09.2015
O: ENCHANT DUSTY DOT COM M: SHAGGY EDITION COCO CHANEL
CH: LAMBERT LAURA MAJ: HANÁKOVÁ LAURA & MARKO ALEXANDER + MARKO ALEXANDER
EXC. 1

28 ANGUS MCKAY TULLIBEARDIE, CMKU/BD/3164/18, 24.08.2018
O: CIB TV VANILKA M: CIB DACOTA LIGORETTO
CH: BROŽA JAN MAJ: BROŽOVÁ TEREZA
V.G. 1

29 LÄRKÄNGEN’S GET YOUR SHINE ON, CMKU/BD/3089/-17/17, 27.04.2017
O: LÄRKÄNGEN’S XODUS M: ALISTAIR’S TALK ABOUT LOVE
CH: ÖHQVIST ANNE MARIE MAJ: BROŽOVÁ TEREZA
EXC. 3

]]>
Výročná členská schôdza https://www.bbck.sk/vyrocna-clenska-schodza/ Thu, 25 Jul 2019 10:28:46 +0000 http://www.bbck.sk/?p=15622

Milí členovia,
Výbor klubu vás pozýva na Výročnú členskú schôdzu BBCK dňa 21.9.2019 v Dubovej pri Modre (areál futbalového štadióna – spoločenská miestnosť), po skončení špeciálnej výstavy.

Program Výročnej členskej schôdze:

1. Otvorenie
2. Voľba mandátovej, návrhovej a volebnej komisie
3. Voľba členov výboru
4. Informácia o činnosti klubu
5. Informácia poradcu chovu
6. Informácia ekonóma klubu
7. Zmeny chovateľského poriadku BBCK v súlade so zmenami chovateľských poriadkov SPZ a SKJ
8. Plán akcií na rok 2020
9. Rôzne
10. Diskusia

 

Podporte nás na Facebooku

]]>
Klubová výstava 27.4.2019, Dubová https://www.bbck.sk/klubova-vystava-27-4-2019-dubova/ Sat, 27 Apr 2019 09:33:21 +0000 http://www.bbck.sk/?p=15558
Špeciálna výstava Dubová 15.10.2016

Posudzovateľ: Charlot Sandberg/S, kennel FARMARENS

BEARDED COLLIE

PSY/MALE 

TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
ANGUS MCKAY TULLIBEARDIE, CMKU/BD/3164/18, 24.08.2018 
O: TV VANILKA M: DACOTA LIGORETTO
CH: BROŽA JAN MAJ: BROŽOVÁ TEREZA 
VN 1, BIS PUPPY

TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
CLIM ROOS VIE DE BLANC, CMKU/BD/3138/18, 30.05.2018 
O: ALBERT EINSTEIN MONA CHRISTIE M: ASCHLEE BELLA DO NOTE
CH: ZBYŇOVÁ BLANKA MAJ: ČAPKOVÁ JARMILA 
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
BARROW BLACK DRAGONBEARD, CMKU/BD/3098/17, 07.10.2017 
O: MEMORYLANE ABSOLUT LOOXX M: DEMMI´S DARLING OLD TAPIS
CH+MAJ: ŠANTÍNOVÁ MICHAELA 
V2, res. CAC

STORMY CORNER BLUE NO MONEY NO SEX, MET.BC.25/17, 11.06.2017 
O: FARMARENS TRUE TEMPTATION M: STORMY CORNER LOTHAR´S BLUE LINE 
CH+MAJ: SUCHNÉ VASS HAJNALKA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
BERNARD LIGORETTO, CMKU/BD/2905/13, 21.07.2013 
O: MOONFELLOW DREAMS O´IIL PRINC M: IDYLKA OD EMY DESTINOVÉ
CH: POHANČANIKOVÁ LENKA MAJ: GÖRCS LADISLAV 
VD1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

ALBERT EINSTEIN MONACHRISTIE, CMKU/BD/2832/12, 25.09.2012 
O: SHORELINES DEVOTED TO SHAW M: OFELIE VANILKA
CH: KOUBOVÁ MONIKA MAJ: MACHÁČKOVÁ PAVLA + ZDAŘIL JAN
V2, res. CAC

DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, SPKP 486, 26.01.2012 
O: WOOLPACK´S QUALITY ZWEET M: DOBLE SCOTCH QUEEN MARY
CH: MUZSLAI ILDIKÓ MAJ: PÁSZTÓOVÁ BLANKA 
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB, Best in show

DRAGON HEART OLD TAPIS, CMKU/BD/2810/12, 02.06.2012 
O: BONNY AND CLYDE´S ARMANI MANIA M: DEMMI M. BROWN Z KNÍŽECÍCH SADŮ
CH: DEJMKOVÁ JAROSLAVA MAJ: ALTOVÁ ZDEŇKA 
V3

TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS
BLACK COOPER FIRST CLASS, SPKP 302, 18.09.2010 
O: DEA-DRO MARCO POLO M: BLACK COOPER CARTAHENA
CH: PÁSZTÓOVÁ BLANKA MAJ: BENCSÍKOVÁ ERIKA 
V1, Klubový víťaz veterán, BIS veterán

BLACK JACK KASITERIT, SPKP 282, 27.09.2009 
O: INDIÁN OD EMY DESTINOVÉ M: DEA-DRO KASITERIT  MONA
CH: PILNÁ-MIKŠÍKOVÁ MONIKA MAJ: BRISUDOVÁ DENISA 
V2

TRIEDA FUNNY/FUNNY CLASS
DODGE BLACK DELINE, SPKP 263, 11.02.2009 
O: BALZA BLACK ALADIN M: AUDI GO BLACK DELINE
CH+MAJ: BILÁ KATARÍNA 
V1

SUKY/FEMALE
TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
BLACK COOPER MADEMOISELLE, SPKP 362, 11.01.2019 
O: STORMY CORNER BLUE NO MONEY NO SEX M: BLACK COOPER HILTON
CH+ MAJ: PÁSZTÓOVÁ BLANKA 
VN1

TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
ADELPHI SPEYSIDE TULLIBEARDIE, SPKP 367, 24.08.2018 
O: TV VANILKA M: DACOTA LIGORETTO
CH: BROŽA JAN MAJ: HORVÁTHOVÁ MARTA 
VN1

TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
ILARIA Z VILETE BOHEMIA, CMKU/BD/3158/18, 24.07.2018 
O: PRETTY BEAR WILD STORM M: HAILEY Z VILETE BOHEMIA
CH: KRATOCHVÍLOVÁ ALENA MAJ: ŠEBOVÁ SIMONA 
V2

LÚTHIEN EMIEL REGIS, SPKP 357, 01.05.2018 
O: BELONG TO YOU CALIMERO AMORE MIO M: FEAINNEWEDD EMIEL REGIS
CH: ŤOKOVÁ HANA MAJ: PILNÁ MONIKA 
V1, CAJC, Klubová víťazka mladých, BIS Junior

OUR SWEET BREEZE IN VOGUE ISLAND, MET.BC.30/H/18, 29.01.2018 
O: MALANDEX XCLUSIVE DIAMOND  M: GET A SWEET DREAM IN VOGUE ISLAND
CH: CRAIPEAU VANESSA MAJ: UPOR EDIT 
Neúčasť

TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
BARLETTA BLACK DRAGONBEARD, CMKU/BD/3101/17, 07.10.2017 
O: MEMORYLANE ABSOLUT LOOXX M: DEMMI´S DARLING OLD TAPIS
CH+MAJ: ŠANTÍNOVÁ MICHAELA 
V2, res. CAC

STORMY CORNER BLACK NIAGARA, MET.BC.29/17, 11.06.2017 
O: FARMARENS TRUE TEMPTATION M: STROMY CORMER LOTHHAR´S BLUE LINE
CH+MAJ: SUCHNÉ VASS HAJNALKA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
HARLEQUEEN EI´ BRIDORADO, CMKU/BD/3028/-16/16, 15.09.2016 
O: SILESIAN DIAMOND´S MORIS PRIME M: EMPRENTE DE CHESTER
CH: KOZIK IWONA MAJ: BALÁNOVÁ LUCIE 
V3

INIS WITRE EMIEL REGIS, CMKU/BD/2936/14, 30.01.2014 
O: CAFFÉ LATTE OLD TAPIS M: BERÚTHIEL EMIEL REGIS
CH+ MAJ: ŤOKOVÁ HANA 
V1, CAC

LÄRKÄNGEN’S GET YOUR SHINE ON, CMKU/BD/3089/-17/17, 27.04.2017 
O: LÄRKÄNGEN’S XODUS M: ALISTAIR’S TALK ABOUT LOVE
CH: ÖHQVIST ANNE MARIE MAJ: BROŽOVÁ TEREZA 
V2, res. CAC

TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS
ARISA BLACK SILESIA ANTRACIT, CMKU/BD/2827/12, 16.06.2012 
O: BARRY WHITE OLD TAPIS M: CESMÍNA MALÝ VOUSÁČEK
CH+ MAJ: MORCINEK ČAPNÍKOVÁ EVA 
V1 bez titulu

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
AMAZING LADY BARALKA, CMKU/BD/2879/13, 24.05.2013 
O: CAFFÉ LATTE OLD TAPIS M: CECILKA CHLUPATÝ HOPAN
CH+ MAJ: ALTOVÁ ZDEŇKA 
V4

DACOTA LIGORETTO, CMKU/BD/2981/15, 29.05.2015 
O: BREAKSEA MAR DI GRAS M: AJOKO LENZO NACAMBEL
CH: POHANČANIKOVÁ LENKA MAJ: BROŽOVÁ TEREZA 
V3

KEIRA METZ EMIEL REGIS, CMKU/BD/3088/17, 17.05.2017 
O: DOUBLE SCOTCH BLACK RHETT BUTLER M: FEAINNEWEDD EMIEL REGIS
CH+MAJ: ŤOKOVÁ HANA 
V2, res. CAC

LAISLA BONITA DES BERGERS DES MILLE ET UNE NUIT, CMKU/BC/3024/-15/15, 10.06.2015 
O: LÄRKÄNGEN’S AT FIRSTPRICEBEARS M: FARMARENS JUST A BLUE STAR
CH: RAQUET DEBORAH MAJ: BALÁNOVÁ LUCIE 
V1, CAC. Klubová víťazka, BOS

TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS
BLACK COOPER EMERALD, SPKP 274, 08.07.2009 
O: FIRSTPRIZEBEARS ENFIELD M: BLACK COOPER BEE GEES
CH: PÁSZTÓOVÁ BLANKA MAJ: OUTRATOVÁ ZUZANA + PÁSZTÓOVÁ BLANKA
V1, Klubová víťazka veterán

TRIEDA FUNNY/FUNNY CLASS
DAINTY DINAH KASITERIT, SPKP 316, 02.01.2012 
O: DEA-DRO MARCO POLO M: ESPOIR KASITERIT DE CHESTER
CH: PILNÁ MONIKA MAJ: BILÁ KATARÍNA 
V1, BIS Funny

KETTY VANILKA, CMKU/BD/2407/07, 02.03.2007 
O: WESTMILWUNDA STARLIGHT XPRESS M: WANDA BLACK VANILKA
CH: VOLKOVÁ DANA MAJ: OUTRATOVÁ ZUZANA 
V2

OLD ENGLISH SHEEPDOG – BOBTAIL

PSY/MALE

TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
GLENN MILLER SHAGGY EDITION, SPKP 1147, 18.12.2018 
O: PENNYLANE ASTON MARTIN M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH+MAJ: JAMBOROVÁ ELEONÓRA 
VN1, BIS mladší dorast

TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
SHAGGY BEAUTY DANCE THE NIGHT AWAY, MET.BOBT.89/18, 21.03.2018 
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION M: SHAGGY BEAUTY COVER GIRL
CH+MAJ: ZSEMLYE NIKOLETTA 
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
ELTON JOHN SHAGGY EDITION, SPKP 1131, 04.08.2016 
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH+MAJ: JAMBOROVÁ ELEONÓRA 
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
ALESSIO-MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, SPKP 1129, 10.09.2015 
O: ENCHANT DUSTY DOT COM M: SHAGGY EDITION COCO CHANEL
CH: LAMBERT LAURA MAJ: HANÁKOVÁ LAURA & MARKO ALEXANDER
V1, CAC

SUKY/FEMALE 

TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
GRACE KELLY SHAGGY EDITION, SPKP 1149, 18.12.2018 
O: PENNYLANE ASTON MARTIN M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: KUBÍKOVÁ ANDREA 
VN1

TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
FAYE DUNAWAY SHAGGY EDITION, SPKP 1145, 21.09.2017 
O: PENNYLANE ASTON MARTIN M: CLEOPATRA SHAGGY EDITION
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: KLINCKOVÁ  DARINA  
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
MACOES ELASTYNA, PKR.I-83872, 10.02.2017 
O: MACOES ASPEN M: LAFAYETTTE AUS DEM ELBE-URSTROMTAL
CH: BODZIOCH DOROTA MAJ: HAJMONOVÁ NIKOL
V1, CAC, Klubová víťazka, BOS

BEST IN SHOW
DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN

Sponzor Klubovej výstavy

Nature's Protection krmivo pre psov
]]>
Farby u Bearded collie https://www.bbck.sk/farby-u-bearded-collie/ Wed, 10 Apr 2019 15:02:35 +0000 http://www.bbck.sk/?p=15548

Prinášame vám zaujímavý materiál /v angličtine/ o farbách u bearded collie. Zverejnené s láskavým súhlasom autorov Nina Janger & Tarja Löfman.

COLORS IN BEARDED COLLIES pdf

Podporte nás na Facebooku

]]>
Vrhy 2019 https://www.bbck.sk/vrhy-2019/ Wed, 10 Apr 2019 14:42:03 +0000 http://www.bbck.sk/?p=15533

Chovateľská stanica BLACK  COOPER

Blanka Pásztóová, Bajčská 16, 946 52 Imeľ
Otec: Stormy Corner Blue No Money No Sex
Matka: Black Cooper Hilton
Dátum narodenia: 11.1.2019
Dátum párenia: 11.11.2018
Narodených: 3 psy a 5 súk, ponechaných 3 psy a 5 súk
Pes MOJITO čiernobiely
Pes MARTINIQUE modrobiely
Pes MAGIC MIKE modrobiely
Suka MADAME CHAMPAGNE čiernobiela
Suka MADEMOISELLE čiernobiela
Suka MAMMA MIA čiernobiela
Suka MADE IN BLUE modrobiela
Suka MARABELLA modrobiela

Chovateľská stanica MICHAEL´S DIAMOND

Michal Radič, Sládkovičova 446/5. 059 38 Štrba
Otec: Náčelník od Emy Destinové
Matka: Rampepurda od Emy Destinové
Dátum narodenia: 5.2.2019
Dátum párenia: 5.12.2018
Narodených: 5 psov a 3 suky, ponechaných 5 psov a 3 suky
Pes BEMIDII čiernobiely
Pes BIDZIIL čiernobiely
Pes BIMISII čiernobiely
Pes BOMBERMAN čiernobiely
Pes BORORO čiernobiely
Suka BELLA hnedobiela
Suka BORA BORA čiernobiela neštand.
Suka BOUNTY hnedobiela

]]>
CEA a PRA ochorenia očí u Bearded collie https://www.bbck.sk/cea-a-pra-ochorenia-oci-u-bearded-collie/ Wed, 03 Apr 2019 10:19:04 +0000 http://www.bbck.sk/?p=15510

Na základe informácií z Anglicka, z prostredia klubu chovateľov Bearded collie, si dovoľujeme upriamiť Vašu pozornosť na dedičné ochorenia očí u plemena Bearded collie, ktoré sa v poslednom období rozmohli – a to: Anomália oka kólií – Collie Eye Anomally (CEA) a Progresívna retinálna atrofia (PRA).
So súhlasom MVDr. Hanky Ťokovej, chovateľky Bearded collie v chovateľskej stanici Emiel Regis, by sme Vám radi sprostredkovali základné informácie o týchto ochoreniach.
Radi by sme vás, všetkých nielen chovateľov ale aj majiteľov Bearded collie, vyzvali pridať sa k zodpovedným a nechať vyšetriť vašich miláčikov na tieto očné ochorenia.

Zoznam laboratórií, ktoré vykonávajú certifikované DNA vyšetrenia:
www.slovgen.sk
www.laboklin.sk

 

Podporte nás na Facebooku

]]>
Vrhy 2018 https://www.bbck.sk/vrhy-2018/ Mon, 31 Dec 2018 15:36:37 +0000 http://www.bbck.sk/?p=15527

Chovateľská stanica SHAGGY EDITION

Jamborová Eleonóra, Pažitná 44,917 01 Trnava
Otec: Pennylane Aston Martin
Matka: Barking Bobby´s Unbreakable Love
Dátum narodenia: 21.10.2018
Dátum párenia: 18.12.2018
Narodených: 2 psy a 1 suka, ponechaných 2 psy a 1 suka
Psi: 2x čiernobiely, suka: 1x čiernobiela
Pes  GLENN MILLER čiernobiely
Pes GREGORY PACK  čiernobiely
Suka GRACE KELLY čiernobiela

]]>
Klubová výstava 2019 https://www.bbck.sk/klubova-vystava-2019/ Mon, 17 Dec 2018 20:31:39 +0000 http://www.bbck.sk/?p=15452

Milí priatelia,

 

pozývame vás na Klubovú výstavu so zadávaním CAC/CAJC, Klubový víťaz 27.04.2019 v Dubovej pri Modre. Posudzovateľ Charlot Sandberg/S, kennel FARMARENS. Viac info…

 

]]>
Ocenenia SKJ 2018 https://www.bbck.sk/ocenenia-skj-2018/ Fri, 02 Nov 2018 21:23:06 +0000 http://www.bbck.sk/?p=15390

V rámci osláv 25. výročia založenia Slovenskej kynologickej jednoty boli Slovenskou kynologickou jednotou odmeňované osobnosti slovenskej kynológie. Medzi ocenenými boli aj 4 členovia nášho klubu.
Zlatou medailou SKJ v kategórii Chov – exteriér bola ocenená pani Monika Pilná, Striebornou medailou SKJ v kategórii Chov – exteriér bol ocenený pán Ing. Róbert Kanás, Bronzovou medailou SKJ v kategórii Chov – exteriér bola ocenená pani Blanka Pásztóová, Čestným uznaním SKJ bola ocenená pani Andrea Burdátšová.

Všetkým srdečne blahoželáme a sme hrdí, že sú členmi nášho klubu.
Ing. Katarína Bíla

 

Podporte nás na Facebooku

]]>
Špeciálna výstava 22.9.2018 Dubová https://www.bbck.sk/specialna-vystava-22-9-2018-dubova/ Sat, 22 Sep 2018 10:39:29 +0000 http://www.bbck.sk/?p=15363

Výsledky Špeciálnej výstavy – Memoriál Gabriely Horvath 22.9.2018 DUBOVÁ

BEARDED COLLIE

PSY

Trieda šteniat
CROWN JEWEL VIE DE BLANC, ČMKU/BD 3140, 30.05.2018
O: ALBERT EINSTEIN MONACHRISTIE, M: ASCHLEE BELLA DI NOTTE
CH + MAJ: Zbýňová Blanka
VN 1

Trieda mladých
BARROW BLACK DRAGONBEARD, ČMKU/BD 3098, 07.10.2017
O: MEMORYLANE ABSOLUT LOOXX, M: DEMMI´S DARLING OLD TAPIS
CH + MAJ: Šantínová Michaela
V1, CAJC, Víťaž ŠV mladých, BIS JUNIOR

Trieda otvorená
EDWARD KASITERIT, SPKP 339, 11.10.2015
O: BLACK JACK KASITERIT, M: ESPOIR KASITERIT DE CHESTER
CH: Pilná Monika, MAJ: Pilná Monika
V1, CAC

Trieda šampiónov
DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, SPKP 486, 26.1.2012
O: WOOLPACK´S QUALITY ZWEET, M: DOUBLE SCOTCH QUEEN MARY
CH: Muzslai Ildikó, MAJ: Pásztóová Blanka
V1, CAC, Víťaz ŠV, BOS

DRAGON HEART OLD TAPIS, ČMKU/BD 2810, 02.06.2012
O: BONNY AND CLYDE´S ARMANI MANIA, M: DEMMI M. BROWN Z KNÍŽECÍCH SADŮ
CH: Dejmková Jaroslava, MAJ: Altová Zdeňka
V2, res. CAC

Trieda čestná
ALBERT EINSTEIN MONACHRISTIE, ČMKU/BD 2832, 25.09.2012
O: SHORELINES DEVOTED TO SHAW, M: OFELIE VANILKA,
CH: Koubová Monika JUDr., MAJ: Macháčková Pavla & Zdařil Jan
V1, BIS tried čestných

Trieda veteránov
BLACK JACK KASITERIT, SPKP 282, 27.9.2009
O: INDIÁN OD EMY DESTINOVÉ, M: DEA-DRO KASITERIT MONA
CH: Pilná – Mikšiková Monika, MAJ: Brisudová Denisa
V1, Víťaz ŠV veterán, BIS veterán

SUKY

Trieda šteniat
LÚTHIEN EMIEL REGIS, SPKP , 1.5.2018
O: BELONG TO YOU CALIMERO AMORE MIO, M: FEAINNEWEDD EMIEL REGIS
CH: Ťoková Hana, MAJ: Pilná Monika
VN1, BIS BABY

Trieda mladých
BARLETTA BLACK DRAGONBEARD, ČMKU/BD 3101, 07.10.2017
O: MEMORYLANE ABSOLUT LOOXX, M: DEMMI´S DARLING OLD TAPIS
CH + MAJ: Šantínová Michaela
V2

KEIRA METZ EMIEL REGIS, ČMKU BD 3088, 17.05.2017
O: DOUBLE SCOTCH BLACK RHET BUTLER, M: FEAINEWEDD EMIEL REGIS
CH+MAJ: Ťoková Hana
V1, CAJC, Víťaz ŠV mladých

Trieda stredná
BELLE BLONDE VIE DE BLANC, CMKU 3076, 27.01.2017
O: OBELIX VANILKA, M: ASCHLEE BELLA DI NOTE
CH: Zbýňová Blanka, MAJ: Bahna Lucia
VD 3

BROWNIE CHOCOLATE DESSERT SHERRY, SPKP 356, 24.05.2017
O: MEMORYLANE SEND IN THE SANDMAN, M: AI AM HERE TO MAKE SOME NOISE
CH: Semisheva Anastasia, MAJ: Radič Michal
VD 2

LÄRKÄGEN´S GET YOUR SHINE, CMKU/BD 3089, 27.04.2017
O: LÄRKÄGEN´S XODUS, M: ALISTAIR´S TALK ABOUT LOVE
CH: Öhqvist Ann-Marie, MAJ: Brožová Tereza
V1 bez titulu

Trieda otvorená
HARLEQUEEN EL´BRIDORADO, ČMKU BD 3028, 16.9.2016
O: SILESIAN DIAMONDS MORIS PRIME, M: EMPRENTE DE CHESTER
CH: Kozik Iwona, MAJ: Balánová Lucie
V2, res. CAC

STORMY CORNER BLACK MONACO, SPKP 549, 3.2.2016
O: DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, M: STORMY CORNER LOTHAR´S BLUE LINE
CH: Suchné Vass Hajnalka, MAJ: Pásztóová Blanka
V1, CAC

Trieda pracovná
FEAINNEWEDD EMIEL REGIS, ČMKU/BD 2741, 15.05.2011
O: MOONHILL DONE´N DUSTED, M: BERÚTHIEL EMIEL REGIS
CH + MAJ: Ťoková Hana
V1 bez titulu

Trieda šampiónov
AMAZING LADY BARALKA, CMKU/BD 2879, 24.05.2013
O: CAFFÉ LATTE OLD TAPIS, M: CECILKA CHLUPATÝ HOPAN
CH + MAJ: Altová Zdeňka
V3

BELONG TO YOU CALIFORNIA DREAM GIRL, OHZB 1697, 05.09.2013
O: DA CAPO KASITERIT, M: BELONG TO YOU ANOUK SWEET ANGEL
CH: Horvath Gabriela & Hiermann Markus, MAJ: Pilná Monika
V2, res. CAC

DJERBA LIGORETTO, SPKP 355, 29.05.2015
O: BREAKSEA MAR DI GRAS, M: AJOKO LENZO NACAMBEL
CH: Pohančaníková Lenka, MAJ: Radič Michal
V4

LAISLA BONITA DES BERGERS DES MILLE ET UNE NUIT, ČMKU 3024, 10.06.2015
O: LARKANGENS AT FIRSTPRICEBEARS, M: FARMARENS JUST A BLUE STAR
CH: Raquet Deborah, MAJ: Balánová Lucie
V1, CAC, Víťaz ŠV, BOB, Reserve BIS

Trieda veteránov
BLACK COOPER EMERALD, SPKP 274, 8.7.2009
O: FIRSTPRIZEBEARS ENFIELD, M: BLACK COOPER BEE GEES
CH: Pásztóová Blanka, maj: Pásztóová Blanka + Outratová Zuzana
V1, Víťaz ŠV veterán

Trieda funny
KETTY VANILKA, CMKU BD 2407, 02.03.2007
O: WESTMILWUNDA STARLIGHT XPRESS, M: WANDA BLACK VANILKA
CH: Volková Dana, MAJ: Outratová Zuzana
V1, BIS FUNNY

Trieda čestná
RAMPEPURDA OD EMY DESTINOVÉ, ČMKU BD 3011, 18.9.2015
O: HONEYTASTE HOTTER THAN HELL, LENTILKA OD EMY DESTINOVÉ
CH: Vazdová Pavlína, MAJ: Radič Michal
V1

BOBTAIL

PSY

Trieda otvorená
ELTON JOHN SHAGGY EDITION, SPKP 1131, 4.8.2016
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION, M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH+MAJ: Jamborová Eleonóra
V1, CAC, Víťaz ŠV, BOB, BEST IN SHOW

Trieda šampiónov
ALESSIO MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, SPKP 1129, 10.09.2015
O: ENCHANT DUSTY DOT COM, M: COCO CHANEL SHAGGY EDITION
CH: Lambert Laura, MAJ: Hanáková Laura Ing. & Marko Alexander Ing.
V1, CAC

SUKY

Trieda šteniat
BLIZZARDS BUTTERFLY BABY, VDH/DOESC D 18052, 07.04.2018
O: MACOES BACARDI SNOWBOOT BEAR, M: BUSHWAGGERS FIVE OF NINE
CH: Albrecht Kerstin, MAJ: Horváth Balászné
VN1

Trieda mladých
BLUE BALOU AMMELIA, CMKU BOB 2886, 30.05.2017
O: OPIUM DEI NOBILPAZZI, M: ETICHETTA NERA UNITED STATES OF TARA
CH: Guastini Sabrina, MAJ: Beneková Lucie
Nenastúpil

FAYE DUNAWAY SHAGGY EDITION, SPKP 1145, 21.09.2017
O: PENNYLANE ASTON MARTIN, M: CLEOPATRA SHAGGY EDITION
CH: Jamborová Eleonóra, MAJ: Klincková Darina
V1, CAJC, Víťaz ŠV mladých

Trieda stredná
ESMERALDA KUDLATY TRAMP, SPKP 1141, 30.04.2017
O: SHAGGY BLUE BOB´S PLOURTARCHOS OF ARYAKA, M: MACOES ANASTASIA
CH: Rostworowska Krystyna, MAJ: Tóthová Martina
V1, CAC, Vťaz ŠV, BOS

MACOES ELASTYNA, CMKU BOB 2889, 10.2.2017
O: MACOES ASPEN, M: LAFAYETTE AUS DEM ELBE-URSTROMTAL
CH: Bodzioch Dorota, MAJ: Hajmonová Nikol
V2 bez titulu

Trieda otvorená
SNOWDOWNE SPECIAL FOR EUROPE TO SHAGGY EDITION, AKC DN 45762501, 31.03.2016
O: SYMETRY N DECADENT´S FIELD COMMANDER, M: SNOWDOWNECJ´S COSMO GIRL
CH: Grady Colleen & Freiheit Dea, MAJ: Jamborová Eleonóra
V1 bez titulu

 

]]>