21.09.2019 – Dubová pri Modre, Specialty Dog Show

BEARDED COLLIE
Rozhodca/Judge JOHANN ANDERSSON, SE

PSY/MALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
1 BEMIDII MICHAEL’S DIAMOD, SPKP 369, 05.02.2019
O: NAČELÍK OD EMY DESTINOVÉ M: RAMPEPURDA OD EMY DESTINOVÉ
CH: RADIČ MICHAL MAJ: RADIČ MICHAL
V.P. 1, BIS DORAST

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
2 OR NOIR DE CHESTER, SPKP 368, 17.11.2018
O: MILLESIME DE CHESTER M: MARILOU DU DOMAINE DE GOTHAM
CH: BERNARDI JEAN-PAUL MAJ: PAŽMOVÁ JANA
ABS.

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
3 LOKI EMIEL REGIS, CMKU/BD/3134/18, 01.05.2018
O: BELONG TO YOU CALIMERO AMORE MIO M: FEAINNEWEDD EMIEL REGIS
CH: ŤOKOVÁ HANA MAJ: PAPUČÍKOVÁ JARMILA
EXC. 1

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
4 BERNARD LIGORETTO, CMKU/BD/2905/13, 21.07.2013
O: MOONFELLOW DREAMS O´IIL PRINC M: IDYLKA OD EMY DESTINOVÉ
CH: POHANČANIKOVÁ LENKA MAJ: GÖRCS LADISLAV
V.G. 1

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
5 DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, SPKP 486, 26.01.2012
O: WOOLPACK´S QUALITY ZWEET M: DOBLE SCOTCH QUEEN MARY
CH: MUZSLAI ILDIKÓ MAJ: PÁSZTÓOVÁ BLANKA
EXC. 1, CAC, BOS, VÍŤAZ ŠV

PSY/MALE – TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS
6 ALBERT EINSTEIN MONACHRISTIE, CMKU/BD/2832/12, 25.09.2012
O: C.I.B. SHORELINES DEVOTED TO SHAW M: CH OFELIE VANILKA
CH: KOUBOVÁ MONIKA MAJ: MACHÁČKOVÁ PAVLA + ZDAŘIL JAN
EXC. 1, NAJKR. JEDINEC ČESTNÝCH TRIED

PSY/MALE – TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS
7 BLACK COOPER FIRST CLASS, SPKP 302, 18.09.2010
O: DEA-DRO MARCO POLO M: BLACK COOPER CARTAHENA
CH: PÁSZTÓOVÁ BLANKA MAJ: BENCSÍKOVÁ ERIKA
WITHOUT GRADE
8 BLACK JACK KASITERIT, SPKP 282, 27.09.2009
O: INDIÁN OD EMY DESTINOVÉ M: KASITERIT MONA
CH: MIKŠÍKOVÁ MONIKA MAJ: BRISUDOVÁ DENISA
EXC. 1, VÍŤ. ŠV VETERÁNOV, BIS VETERÁN

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
9 PARIS PIGALLE DE CHESTER, SPKP , 30.05.2019
O: POTTERDALE DARK DIAMOND M: NORTHERN STAR DE CHESTER
CH: BERNARDI & CLERC & COPY & MAZIER JEAN-PAUL MAJ: PILNÁ MONIKA
V.P. 1, BIS MLADŠÍ DORAST

SUKY/FEMALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
10 BLACK COOPER MADEMOISELLE, SPKP 362, 11.01.2019
O: STORMY CORNER BLUE NO MONEY NO SEX M: BLACK COOPER HILTON
CH: PÁSZTÓOVÁ BLANKA MAJ: PÁSZTÓOVÁ BLANKA
V.P. 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
11 ADELPHI SPEYSIDE TULLIBEARDIE, SPKP 367, 24.08.2018
O: TV VANILKA M: DACOTA LIGORETTO
CH: BROŽ JAN MAJ: HORVÁTHOVÁ MARTA
V.G. 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
12 LÚTHIEN EMIEL REGIS, SPKP 357, 01.05.2018
O: BELONG TO YOU CALIMERO AMORE MIO M: FEAINNEWEDD EMIEL REGIS
CH: ŤOKOVÁ HANA MAJ: PILNÁ MONIKA
EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
13 BROWNIE CHOCOLATE DESSERT SHERRY, RKF 4896790, 24.05.2017
O: MEMORYLANE SEND IN THE SANDMAN M: AI AM HERE TO MAKE SOME NOISE
CH: SEMISHEVA ANASTASIA MAJ: RADIČ MICHAL
V.G.
14 HARLEQUEEN EI´ BRIDORADO, CMKU/BD/3028/-16/16, 15.09.2016
O: SILESIAN DIAMOND´S MORIS PRIME M: EMPRENTE DE CHESTER
CH: KOZIK IWONA MAJ: BALÁNOVÁ LUCIE
EXC. 4
15 INIS WITRE EMIEL REGIS, CMKU/BD/2936/14, 30.01.2014
O: CH CAFFÉ LATTE OLD TAPIS M: CH BERÚTHIEL EMIEL REGIS
CH: ŤOKOVÁ HANA MAJ: ŤOKOVÁ HANA
EXC. 2, Res.CAC
16 STORMY CORNER BLACK MONACO, SPKP 549, 03.02.2016
O: ICH DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN M: STORMY CORNER LOTHAR´S BLUE LINE
CH: SUCHNÉ VASS HAJNALKA MAJ: PÁSZTÓOVÁ BLANKA
EXC. 1, CAC, BOB, VÍŤAZ ŠV, BIS

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
17 KEIRA METZ EMIEL REGIS, CMKU/BD/3088/17, 17.05.2017
O: ICH DOUBLE SCOTCH BLACK RHETT BUTLER M: ICH FEAINNEWEDD EMIEL REGIS
CH: ŤOKOVÁ HANA MAJ: ŤOKOVÁ HANA
EXC. 1, CAC
18 LAISLA BONITA DES BERGERS DES MILLE ET UNE NUIT, CMKU/BC/3024/-15/15, 10.06.2015
O: LÄRKÄNGEN’S AT FIRSTPRICEBEARS M: FARMARENS JUST A BLUE STAR
CH: RAQUET DEBORAH MAJ: BALÁNOVÁ LUCIE
EXC. 2, Res.CAC

SUKY/FEMALE – TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS
19 BLACK COOPER EMERALD, SPKP 274, 08.07.2009
O: FIRSTPRIZEBEARS ENFIELD M: BLACK COOPER BEE GEES
CH: PÁSZTÓOVÁ BLANKA MAJ: OUTRATOVÁ ZUZANA + PÁSZTÓOVÁ BLANKA
EXC. 1, VÍŤ. ŠV VETERÁNOV

SUKY/FEMALE – TRIEDA FUNNY/FUNNY CLASS
20 KETTY VANILKA, CMKU/BD/2407/07, 02.03.2007
O: WESTMILWUNDA STARLIGHT XPRESS M: WANDA BLACK VANILKA
CH: VOLKOVÁ DANA MAJ: OUTRATOVÁ ZUZANA
V.G. 1

OLD ENGLISH SHEEPDOG – BOBTAIL
Rozhodca/Judge JOHANN ANDERSSON, SE

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
21 GLENN MILLER SHAGGY EDITION, SPKP 1147, 18.12.2018
O: PENNYLANE ASTON MARTIN M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: JAMBOROVÁ ELEONÓRA
EXC. 1, CAJC, VÍŤ. ŠV MLADÝCH, BOB, BIS JUNIOR, Reserve BIS

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
27 ALESSIO-MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, SPKP 1129, 10.09.2015
O: ENCHANT DUSTY DOT COM M: SHAGGY EDITION COCO CHANEL
CH: LAMBERT LAURA MAJ: HANÁKOVÁ LAURA & MARKO ALEXANDER + MARKO ALEXANDER
EXC. 1

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
22 DUSTIN HOFFMAN SHAGGY EDITION, CMKU/BOB/2872/-16/15, 26.06.2015
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: BIŠKO JIŘÍ
EXC. 1, CAC, VÍŤAZ ŠV

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
23 SHERO WOO BLANCAS LAS ARENAS, HR 10660 OE, 21.04.2019
O: BAGATELLE REATA SNOW MOON M: BLIND DATE OF THE KLIT-LY´S
CH: KOVAČIČ NATAŠA MAJ: HAJMONOVÁ NIKOL
V.P. 1

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
24 DEMI MOORE SHAGGY EDITION, SPKP 1126, 26.06.2015
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: GERSCHDORFOVÁ DENISA
EXC. 1, CAC, BOS, VÍŤAZ ŠV

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
25 MACOES ELASTYNA, PKR.I-83872, 10.02.2017
O: MACOES ASPEN M: LAFAYETTTE AUS DEM ELBE-URSTROMTAL
CH: BODZIOCH DOROTA MAJ: HAJMONOVÁ NIKOL
EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE – TRIEDA FUNNY/FUNNY CLASS
26 CLEOPATRA SHAGGY EDITION, SPKP 1117, 04.06.2012
O: ARYAKAS KLEISTHENIS M: BARKING BOBBY´S SHANIA TWAIN
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: SOCHA ONDREJ
V.G. 1

27 ALESSIO-MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, SPKP 1129, 10.09.2015
O: ENCHANT DUSTY DOT COM M: SHAGGY EDITION COCO CHANEL
CH: LAMBERT LAURA MAJ: HANÁKOVÁ LAURA & MARKO ALEXANDER + MARKO ALEXANDER
EXC. 1

28 ANGUS MCKAY TULLIBEARDIE, CMKU/BD/3164/18, 24.08.2018
O: CIB TV VANILKA M: CIB DACOTA LIGORETTO
CH: BROŽA JAN MAJ: BROŽOVÁ TEREZA
V.G. 1

29 LÄRKÄNGEN’S GET YOUR SHINE ON, CMKU/BD/3089/-17/17, 27.04.2017
O: LÄRKÄNGEN’S XODUS M: ALISTAIR’S TALK ABOUT LOVE
CH: ÖHQVIST ANNE MARIE MAJ: BROŽOVÁ TEREZA
EXC. 3