Judge Kevin Young and President of the BBCK Ing. Katarína Bilá

23.04.2016 Urmince, judge: M Kevin Young, UK

Bobtail

PSY – RÜDEN

Trieda dorastu – Jüngstenklasse
ALESSIO MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, OHZB 141, 10.09.2015 – VN1
O: ENCHANT DUSTY DOT COM, M: COCO CHANEL SHAGGY EDITION
CH: Lambert Laura, MAJ: Hanáková Laura Ing. & Marko Alexander Ing.

Trieda mladých – Jugendklasse
IGLOO POGOŃSKA PERLA, ČMKU 2855, 25.04.2015 – V2
O: SOFT MOTION´S CATCH OF THE COUNTY, M: KASJOPEA ANDROMEDA MILANION
CH: Zalewska Anna, MAJ: Smolík Martin

SHAGGY BLUE BOB´S UNDER TAKER, VDH DOESC D 15026, 28.06.2015 – V1, CAJC, Club Junior Winner, BOS
O: SHAGGY BLUE BOB´S REBEL YELL, M: SHAGGY BLUE BOB´S NEVER LET ME DOWN AGAIN
CH: Semmelroth Andrea & Gerald, MAJ: Semmelroth Andrea & Gerald

Trieda stredná – Zwischenklasse
ROYAL CROFT HIGH´N MIGHTY, SPKP 1120, 27.09.2014 – V1, CAC, Club Winner
O: GREYSTOKE´S EWE ROCK MY WORLD, M: REATA´S LARA CROFT
CH: Seizovič Ivan, MAJ: Jamborová Eleonóra, Antl Elisabeth

Trieda otvorená – Offene Klasse
ENZO FERRARI BAMBINI DI PRAGA, ČMKU 2825, 8.7.2013 – V1, CAC
O: HOTNSPICY AUS DEM ELBE-URSTROMTAL, M: ZOTTELS ONCE UPON A TIME
CH: Roudnická Blanka, MAJ: Matuščinová Martina

Trieda šampiónov – Champion Klasse
SHAGGY BLUE BOB´S REBEL YELL, VDH DOESC D12047, 14.10.2012 – nenastúpil
O: ROLLINGVIEW SHAGGY BLUEZORBAS, M: BLIGHTYBEARS BEYOND BORDERS
CH: Semmelroth Andrea & Gerald, MAJ: Semmelroth Andrea & Gerald

SUKY – HÜNDINEN

Trieda mladých – Jugendklasse
DEMI MOORE SHAGGY EDITION, SPKP 1126, 26.06.2015 – V4
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION, M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH: Jamborová Eleonóra, MAJ: Gerschdorfová Denisa

DORIS DAY SHAGGY EDITION, SPKP 1127, 26.06.2015 – V2
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION, M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH: Jamborová Eleonóra, MAJ: Šoltysová Miriam

ILLY POGOŃSKA PERLA, ČMKU BOB 2854, 25.04.2015 – V3
O: SOFT MOTION´S CATCH OF THE COUNTY, M: KASJOPEJA ANDROMEDA MILLANION
CH: Zalewska Anna, MAJ: Beneková Lucie

SHAGGY BLUE BOB´S UMBERTA @BLUE ZOTTEL´S, VDH DOESC D15028, 28.06.2015 – V1, CAJC, Club Junior Winner, BIS JUNIOR
O: SHAGGY BLUE BOB´S REBEL YELL, M: SHAGGY BLUE BOB´S NEVER LET ME DOWN AGAIN
CH: Semmelroth Andrea & Gerald, MAJ: Leonhardt Brigitte & Matthias

Trieda stredná – Zwischenklasse
ANGEL CHLUPATÝ MÉĎA, ČMKU 2849, 6.9.2014 – nenastúpila
O: HOTNSPICY AUS DEM ELBE-URSTROMTAL, M: GEMA Z DOBŘÍŠSKÉ TRATI
CH: Aková Jana, MAJ: Lacigová Jitka

SHAGGY BLUE BOB´S TRUE LOVE, VDH DOESC D14046, 31.08.2014 – V1, CAC, Club Winner, BOB
O: SHAGGY BLUE BOB´S EROS RAMZOTTEL, M: SHAGGY BLUE BOB´S KIR ROYAL
CH: Semmelroth Andrea & Gerald, MAJ: Semmelroth Andrea & Gerald

Trieda otvorená – Offene Klasse
CLEOPATRA SHAGGY EDITION, SPKP 1117, 04.06.2012 – VD1
O: ARYAKAS KLEISTHENIS, M: BARKING BOBBY´S SHANIA TWAIN
CH: Jamborová Eleonóra, MAJ: Socha Ondrej

Trieda šampiónov – Champion Klasse
ASTRID VON DEN BAYERN-BOBBY´S, VDH DOESC D13006, 11.02.2013 – V2, res.CAC
O: JUST FRIENDS MOVIE STAR, M: O´LALA MODRÝ KAŇON
CH: Kalchschmid Renate, MAJ: Kalchschmid Renate

BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE, SPKP 1119, 13.12.2011 – V1, CAC
O: ROLLIGWIEV SHAGGY BLUE ZORBAS, M: SHAGGY BLUE BOB´S BEHIND BLUE EYES
CH: Antl Elisabeth, MAJ: Jamborová Eleonóra

Bearded collie

PSY – RÜDEN

Trieda dorastu – Jüngstenklasse
EDWARD KASITERIT, SPKP 339, 11.10.2015 – VN1, BIS PUPPY
O: BLACK JACK KASITERIT, M: ESPOIR KASITERIT DE CHESTER
CH: Pilná Monika, MAJ: Pilná Monika

Trieda otvorená – Offene Klasse
BACCARAT BLACK SILESIA ANTRACIT, ČMKU 2897, 13.7.2013 – V2, res.CAC
O: BREAKSEA MAR DI GRAS, M: ACETRIX LENZO NACAMBEL
CH: Morcinek Čapníková Eva, MAJ: Morcinek Čapníková Eva

BELONG TO YOU CALIMERO AMORE MIO, SPKP 331, 5.9.2013 – V1, CAC
O: DA CAPO KASITERIT, M: BELONG TO YOU ANOUK SWEET ANGEL
CH: Horvath Gabriela & Hiermann Markus, MAJ: Pilná Monika

Trieda šampiónov – Champion Klasse
BLACK COOPER FIRST CLASS, SPKP 302, 18.9.2010 – V2, res.CAC
O: DEA-DRO MARCO POLO, M: BLACK COOPER CARTAHENA
CH: Pásztóová Blanka, MAJ: Bencsíková Erika

DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, SPKP 486, 26.1.2012 – V1, CAC, Club Winner, BOB, BIS
O: WOOLPACK´S QUALITY ZWEET, M: DOUBLE SCOTCH QUEEN MARY
CH: Muzslai Ildikó, MAJ: Pásztóová Blanka

Trieda funny – Funny Klasse
DODGE BLACK DELINE, SPKP 263, 11.02.2009 – V1
O: BALZA BLACK ALADIN, M: AUDI GO BLACK DELINE
CH: Bilá Katarína, MAJ: Bilá Katarína

SUKY – HÜNDINEN

Trieda dorastu – Baby Jüngstenklasse
EVITA KASITERIT, SPKP 343, 11.10.2015 – VN1
O: BLACK JACK KASITERIT, M: ESPOIR KASITERIT DE CHESTER
CH: Pilná Monika, MAJ: Pilná Monika

Trieda mladých – Jugendklasse
XYNTHIA VANILKA, ČMKU 2962, 12.1.2015 – VD
O: TV VANILKA, M: SHINUBA´S OCEANIC GODDESS
CH: Volková Dana, MAJ: Trojanová Michaela

Trieda stredná – Zwischenklasse
ELYSEÉ BLACK DELINE, SPKP 334, 22.12.2014 – V1, CAC
O: AMAZING BOY WHITE EMPIRE, M: C´EST LA VIE KASITERIT
CH: Bilá Katarína, MAJ: Bilá & Šimoničová

Trieda otvorená – Offene Klasse
ACETRIX LENZO NACAMBEL, ČMKU 2663, 31.8.2010 – VD2
O: POTTERDALE REALITY STAR, M: MAYFLOWER´S NATHALIE AT DEA-DRO
ch: Meleková Zdeňka, maj: Morcinek Čapníková Eva

JUST KASITERIT De Chester, SPKP 333, 17.03.2014 – V1, CAC
O: SEAGULL LET´S TALK ABOUT IT, M: DIVA KASITERIT
CH: Bernardi & Clerc & Copy & Mazier, MAJ: Pilná Monika

Trieda pracovná – Arbeitsklasse
DIAMOND ROSE ANARINYA, ČMKU 2915, 20.11.2013 – V1, CAC
O: CELTSDALE KEEP UP THE TRADITION, M: ANGEL FACE ANARINYA
CH: Náplavová Lucie, MAJ: Náplavová Lucie

Trieda šampiónov – Champion Klasse
BLACK COOPER EMERALD, SPKP 274, 8.7.2009 – V2, res. CAC
O: FIRSTPRIZEBEARS ENFIELD, M: BLACK COOPER BEE GEES
CH: Pásztóová Blanka, MAJ: Pásztóová Blanka & Outratová Zuzana

DAINTY DINAH KASITERIT, SPKP 316, 02.01.2012 – V1, CAC, Club Winner, BOS
O: DEADRO MARCO POLO, M: ESPOIR KASITERIT DE CHESTER
CH: Pilná Monika, MAJ: Bilá Katarína Ing.

Trieda veteránov – Veteranen Klasse
ANGEL FACE ANARINYA, čmku 2117, 22.09.2007 – V1, BIS Veteran
O: CLAN OF STORK´S FABERGE, ALL ABOUT ME KIAORA
CH: Náplavová Lucie, MAJ: Náplavová Lucie

KETTY VANILKA, ČMKU 2407, 2.3.2007 – VD2
o: WESTMILWUNDA STARLIGHT XPRESS, M: WANDY BLACK VANILKA
CH: Volková Dana, MAJ: Outratová Zuzana

Trieda čestná – Ehrenklasse
C´EST LA VIE KASITERIT, SPKP 290, 15.05.2010 – V1
O: MINER´S LAKE MY WAY, M: DEA-DRO MY FAIR LADY
CH: Pilná Monika, MAJ: Bilá Katarína

 

 

BIS 25th Anniversary Club Show Bobtail & Bearded collie
BIS DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN

PHOTOGALLERY (995 pics) Bearded collie – FB.
PHOTOGALLERY (747 pics) Bobtail – FB

25th Anniversary Club Show Bobtail & Bearded collie

Sponzori Klubovej výstavy

Nature's Protection krmivo pre psov
ARATON krmivo pre psov