Judge Kevin Young and President of the BBCK Ing. Katarína Bilá

23.04.2016 Urmince, posudzovateľ: pán Kevin Young, UK

Bobtail

PSY – RÜDEN

Trieda dorastu – Jüngstenklasse
ALESSIO MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, OHZB 141, 10.09.2015 – VN1
O: ENCHANT DUSTY DOT COM, M: COCO CHANEL SHAGGY EDITION
CH: Lambert Laura, MAJ: Hanáková Laura Ing. & Marko Alexander Ing.

Trieda mladých – Jugendklasse
IGLOO POGOŃSKA PERLA, ČMKU 2855, 25.04.2015 – V2
O: SOFT MOTION´S CATCH OF THE COUNTY, M: KASJOPEA ANDROMEDA MILANION
CH: Zalewska Anna, MAJ: Smolík Martin

SHAGGY BLUE BOB´S UNDER TAKER, VDH DOESC D 15026, 28.06.2015 – V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, BOS
O: SHAGGY BLUE BOB´S REBEL YELL, M: SHAGGY BLUE BOB´S NEVER LET ME DOWN AGAIN
CH: Semmelroth Andrea & Gerald, MAJ: Semmelroth Andrea & Gerald

Trieda stredná – Zwischenklasse
ROYAL CROFT HIGH´N MIGHTY, SPKP 1120, 27.09.2014 – V1, CAC, KLUBOVÝ VÍŤAZ
O: GREYSTOKE´S EWE ROCK MY WORLD, M: REATA´S LARA CROFT
CH: Seizovič Ivan, MAJ: Jamborová Eleonóra, Antl Elisabeth

Trieda otvorená – Offene Klasse
ENZO FERRARI BAMBINI DI PRAGA, ČMKU 2825, 8.7.2013 – V1, CAC
O: HOTNSPICY AUS DEM ELBE-URSTROMTAL, M: ZOTTELS ONCE UPON A TIME
CH: Roudnická Blanka, MAJ: Matuščinová Martina

Trieda šampiónov – Champion Klasse
SHAGGY BLUE BOB´S REBEL YELL, VDH DOESC D12047, 14.10.2012 – nenastúpil
O: ROLLINGVIEW SHAGGY BLUEZORBAS, M: BLIGHTYBEARS BEYOND BORDERS
CH: Semmelroth Andrea & Gerald, MAJ: Semmelroth Andrea & Gerald

SUKY – HÜNDINEN

Trieda mladých – Jugendklasse
DEMI MOORE SHAGGY EDITION, SPKP 1126, 26.06.2015 – V4
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION, M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH: Jamborová Eleonóra, MAJ: Gerschdorfová Denisa

DORIS DAY SHAGGY EDITION, SPKP 1127, 26.06.2015 – V2
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION, M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH: Jamborová Eleonóra, MAJ: Šoltysová Miriam

ILLY POGOŃSKA PERLA, ČMKU BOB 2854, 25.04.2015 – V3
O: SOFT MOTION´S CATCH OF THE COUNTY, M: KASJOPEJA ANDROMEDA MILLANION
CH: Zalewska Anna, MAJ: Beneková Lucie

SHAGGY BLUE BOB´S UMBERTA @BLUE ZOTTEL´S, VDH DOESC D15028, 28.06.2015 – V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, BIS JUNIOR
O: SHAGGY BLUE BOB´S REBEL YELL, M: SHAGGY BLUE BOB´S NEVER LET ME DOWN AGAIN
CH: Semmelroth Andrea & Gerald, MAJ: Leonhardt Brigitte & Matthias

Trieda stredná – Zwischenklasse
ANGEL CHLUPATÝ MÉĎA, ČMKU 2849, 6.9.2014 – nenastúpila
O: HOTNSPICY AUS DEM ELBE-URSTROMTAL, M: GEMA Z DOBŘÍŠSKÉ TRATI
CH: Aková Jana, MAJ: Lacigová Jitka

SHAGGY BLUE BOB´S TRUE LOVE, VDH DOESC D14046, 31.08.2014 – V1, CAC, Klubový víťaz, BOB
O: SHAGGY BLUE BOB´S EROS RAMZOTTEL, M: SHAGGY BLUE BOB´S KIR ROYAL
CH: Semmelroth Andrea & Gerald, MAJ: Semmelroth Andrea & Gerald

Trieda otvorená – Offene Klasse
CLEOPATRA SHAGGY EDITION, SPKP 1117, 04.06.2012 – VD1
O: ARYAKAS KLEISTHENIS, M: BARKING BOBBY´S SHANIA TWAIN
CH: Jamborová Eleonóra, MAJ: Socha Ondrej

Trieda šampiónov – Champion Klasse
ASTRID VON DEN BAYERN-BOBBY´S, VDH DOESC D13006, 11.02.2013 – V2, res.CAC
O: JUST FRIENDS MOVIE STAR, M: O´LALA MODRÝ KAŇON
CH: Kalchschmid Renate, MAJ: Kalchschmid Renate

BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE, SPKP 1119, 13.12.2011 – V1, CAC
O: ROLLIGWIEV SHAGGY BLUE ZORBAS, M: SHAGGY BLUE BOB´S BEHIND BLUE EYES
CH: Antl Elisabeth, MAJ: Jamborová Eleonóra

Bearded collie

PSY – RÜDEN

Trieda dorastu – Jüngstenklasse
EDWARD KASITERIT, SPKP 339, 11.10.2015 – VN1, BIS PUPPY
O: BLACK JACK KASITERIT, M: ESPOIR KASITERIT DE CHESTER
CH: Pilná Monika, MAJ: Pilná Monika

Trieda otvorená – Offene Klasse
BACCARAT BLACK SILESIA ANTRACIT, ČMKU 2897, 13.7.2013 – V2, res.CAC
O: BREAKSEA MAR DI GRAS, M: ACETRIX LENZO NACAMBEL
CH: Morcinek Čapníková Eva, MAJ: Morcinek Čapníková Eva

BELONG TO YOU CALIMERO AMORE MIO, SPKP 331, 5.9.2013 – V1, CAC
O: DA CAPO KASITERIT, M: BELONG TO YOU ANOUK SWEET ANGEL
CH: Horvath Gabriela & Hiermann Markus, MAJ: Pilná Monika

Trieda šampiónov – Champion Klasse
BLACK COOPER FIRST CLASS, SPKP 302, 18.9.2010 – V2, res.CAC
O: DEA-DRO MARCO POLO, M: BLACK COOPER CARTAHENA
CH: Pásztóová Blanka, MAJ: Bencsíková Erika

DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, SPKP 486, 26.1.2012 – V1, CAC, Klubový víťaz, BOB, BIS
O: WOOLPACK´S QUALITY ZWEET, M: DOUBLE SCOTCH QUEEN MARY
CH: Muzslai Ildikó, MAJ: Pásztóová Blanka

Trieda funny – Funny Klasse
DODGE BLACK DELINE, SPKP 263, 11.02.2009 – V1
O: BALZA BLACK ALADIN, M: AUDI GO BLACK DELINE
CH: Bilá Katarína, MAJ: Bilá Katarína

SUKY – HÜNDINEN

Trieda dorastu – Baby Jüngstenklasse
EVITA KASITERIT, SPKP 343, 11.10.2015 – VN1
O: BLACK JACK KASITERIT, M: ESPOIR KASITERIT DE CHESTER
CH: Pilná Monika, MAJ: Pilná Monika

Trieda mladých – Jugendklasse
XYNTHIA VANILKA, ČMKU 2962, 12.1.2015 – VD
O: TV VANILKA, M: SHINUBA´S OCEANIC GODDESS
CH: Volková Dana, MAJ: Trojanová Michaela

Trieda stredná – Zwischenklasse
ELYSEÉ BLACK DELINE, SPKP 334, 22.12.2014 – V1, CAC
O: AMAZINF BOY WHITE EMPIRE, M: C´EST LA VIE KASITERIT
CH: Bilá Katarína, MAJ: Bilá & Šimoničová

Trieda otvorená – Offene Klasse
ACETRIX LENZO NACAMBEL, ČMKU 2663, 31.8.2010 – VD2
O: POTTERDALE REALITY STAR, M: MAYFLOWER´S NATHALIE AT DEA-DRO
ch: Meleková Zdeňka, maj: Morcinek Čapníková Eva

JUST KASITERIT De Chester, SPKP 333, 17.03.2014 – V1, CAC
O: SEAGULL LET´S TALK ABOUT IT It, M: DIVA KASITERIT
CH: Bernardi & Clerc & Copy & Mazier, MAJ: Pilná Monika

Trieda pracovná – Arbeitsklasse
DIAMOND ROSE ANARINYA, ČMKU 2915, 20.11.2013 – V1, CAC
O: CELTSDALE KEEP UP THE TRADITION, M: ANGEL FACE ANARINYA
CH: Náplavová Lucie, MAJ: Náplavová Lucie

Trieda šampiónov – Champion Klasse
BLACK COOPER EMERALD, SPKP 274, 8.7.2009 – V2, res. CAC
O: FIRSTPRIZEBEARS ENFIELD, M: BLACK COOPER BEE GEES
CH: Pásztóová Blanka, MAJ: Pásztóová Blanka & Outratová Zuzana

DAINTY DINAH KASITERIT, SPKP 316, 02.01.2012 – V1, CAC, Klubový víťaz, BOS
O: DEA – DRO MARCO POLO, M: ESPOIR KASITERIT DE CHESTER
CH: Pilná Monika, MAJ: Bilá Katarína Ing.

Trieda veteránov – Veteranen Klasse
ANGEL FACE ANARINYA, čmku 2117, 22.09.2007 – V1, BIS veterán
O: CLAN OF STORK´S FABERGE, ALL ABOUT ME KIAORA
CH: Náplavová Lucie, MAJ: Náplavová Lucie

KETTY VANILKA, ČMKU 2407, 2.3.2007 – VD2
o: WESTMILWUNDA STARLIGHT XPRESS, M: WANDY BLACK VANILKA
CH: Volková Dana, MAJ: Outratová Zuzana

Trieda čestná – Ehrenklasse
C´EST LA VIE KASITERIT, SPKP 290, 15.05.2010 – V1
O: MINER´S LAKE MY WAY, M: DEA-DRO MY FAIR LADY
CH: Pilná Monika, MAJ: Bilá Katarína

 

BEST IN SHOW Klubová výstava BBCK Urmince 2016
BIS DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN

FOTOGALÉRIA (995 fotiek) Bearded collie na FB.
FOTOGALÉRIA (747 fotiek) Bobtail na FB.

25. Jubilejná Klubová výstava 2016

Sponzori Klubovej výstavy

Nature's Protection krmivo pre psov
ARATON krmivo pre psov