Špeciálna výstava 26.6.2021 Lipové

BEARDED COLLIE Rozhodca PÉTER MUZSLAI (HU) PSY – TRIEDA OTVORENÁ1 BEMIDII MICHAEL’S DIAMOND, SPKP 369, 05.02.2019O: NÁČELNÍK OD EMY DESTINOVÉ M: RAMPEPURDA OD EMY DESTINOVÉCH: RADIC MICHAL MAJ: RADIC MICHALEXC. 1, CAC PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV2 DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, SPKP 486, 26.01.2012O: WOOLPACK S QUALITY ZWEET M: DOBLE SCOTCH QUEEN MARYCH: MUZSLAI ILDIKÓ MAJ: […]

Klubová výstava 26.6.2021 Lipové

KLUBOVÁ VÝSTAVA BOBTAIL & BEARDED COLLIE  BEARDED COLLIERozhodca ILDIKÓ MUZSLAI (HU)  PSY – TRIEDA OTVORENÁ 1 BEMIDII MICHAEL’S DIAMOND, SPKP 369, 05.02.2019O: NÁČELNÍK OD EMY DESTINOVÉ M: RAMPEPURDA OD EMY DESTINOVÉCH: RADIČ MICHAL MAJ: RADIČ MICHALEXC. 1, CAC PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV2 DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, SPKP 486, 26.01.2012O: WOOLPACK S QUALITY ZWEET M: DOBLE SCOTCH […]

Špeciálna výstava 1.8.2020 Lipové

01.08.2020 – LIPOVÉ, ŠPECIÁLNA VÝSTAVA Bobtail & Bearded collie klub BEARDED COLLIE Rozhodca JANA JANEK, SK PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS 1 BEMIDII MICHAEL’S DIAMOND, SPKP 369, 05.02.2019 O: NÁČELNÍK OD EMY DESTINOVÉ M: RAMPEPURDA OD EMY DESTINOVÉ CH: RADIČ MICHAL MAJ: RADIC MICHAL EXC. 1, CAC PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS 2 ALISTAIR´S DRESSES […]

Klubová výstava 1.8.2020, Lipové

Výsledky 01.08.2020 – LIPOVÉ, KLUBOVÁ VÝSTAVA Bobtail & Bearded collie klubskupina/group FCI – 1Rozhodca/Judge RÓBERT KANÁS, SK BEARDED COLLIERozhodca/Judge RÓBERT KANÁS, SK PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS1BEMIDII MICHAEL’S DIAMOND, SPKP 369, 05.02.2019O: NÁČELNÍK OD EMY DESTINOVÉ M: RAMPEPURDA OD EMY DESTINOVÉCH: RADIČ MICHAL MAJ: RADIC MICHALEXC. 1, CAJC, KVM PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS2ALISTAIR´S DRESSES […]

Špeciálna výstava 21.9.2019 Dubová

Špeciálna výstava 21.9.2019

21.09.2019 – Dubová pri Modre, Špeciálna výstava BEARDED COLLIERozhodca/Judge JOHANN ANDERSSON, SE PSY/MALE – TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS1 BEMIDII MICHAEL’S DIAMOD, SPKP 369, 05.02.2019O: NAČELÍK OD EMY DESTINOVÉ M: RAMPEPURDA OD EMY DESTINOVÉCH: RADIČ MICHAL MAJ: RADIČ MICHALV.P. 1, BIS DORAST PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS2 OR NOIR DE CHESTER, SPKP 368, 17.11.2018O: MILLESIME DE CHESTER […]

Klubová výstava 27.4.2019, Dubová

Posudzovateľ: Charlot Sandberg/S, kennel FARMARENS BEARDED COLLIE PSY/MALE TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS ANGUS MCKAY TULLIBEARDIE, CMKU/BD/3164/18, 24.08.2018 O: TV VANILKA M: DACOTA LIGORETTO CH: BROŽA JAN MAJ: BROŽOVÁ TEREZA VN 1, BIS PUPPY TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS CLIM ROOS VIE DE BLANC, CMKU/BD/3138/18, 30.05.2018 O: ALBERT EINSTEIN MONA CHRISTIE M: ASCHLEE BELLA DO NOTE CH: ZBYŇOVÁ BLANKA […]

Špeciálna výstava 22.9.2018 Dubová

Výsledky Špeciálnej výstavy – Memoriál Gabriely Horvath 22.9.2018 DUBOVÁ BEARDED COLLIE PSY Trieda šteniat CROWN JEWEL VIE DE BLANC, ČMKU/BD 3140, 30.05.2018 O: ALBERT EINSTEIN MONACHRISTIE, M: ASCHLEE BELLA DI NOTTE CH + MAJ: Zbýňová Blanka VN 1 Trieda mladých BARROW BLACK DRAGONBEARD, ČMKU/BD 3098, 07.10.2017 O: MEMORYLANE ABSOLUT LOOXX, M: DEMMI´S DARLING OLD TAPIS […]

Klubová výstava 28.4.2018 Dubová

posudzovateľ: Ildikó Muzslai, HU Bearded collie PSY Trieda otvorenáEDWARD KASITERIT, SPKP 339, 11.10.2015O: BLACK JACK KASITERIT, M: ESPOIR KASITERIT DE CHESTERCH: Pilná Monika, MAJ: Pilná MonikaV 1, CAC Trieda šampiónovBELONG TO YOU CALIMERO AMORE MIO, SPKP 331, 5.9.2013O: DA CAPO KASITERIT, M: BELONG TO YOU ANOUK SWEET ANGELCH: Horvath Gabriela & Hiermann Markus, MAJ: Pilná […]

Špeciálna výstava 15.9.2017, Dubová

posudzovateľ: Ing. Róbert Kanás, SK Bobtail PSY Trieda mladýchELTON JOHN SHAGGY EDITION, SPKP 1131, 4.8.2016 Ex1, CAJC, Junior víťaz ŠV, BOB, BIS JUNIORO: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION, M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVECH+MAJ: Jamborová Eleonóra Trieda otvorenáALESSIO MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, OHZB 141, 10.09.2015 AbsentO: ENCHANT DUSTY DOT COM, M: COCO CHANEL SHAGGY EDITIONCH: Lambert Laura, […]

Klubová výstava Pezinok, 27.5.2017

Posudzovateľ: p. Kerstin Selle, D Bobtail Trieda mladýchELTON JOHN SHAGGY EDITION, SPKP 1131, 4.8.2016O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION, M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVECH+MAJ: Jamborová EleonóraV1, CAJC, Klubový víťaz mladých Trieda strednáALESSIO MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, SPKP 1129, 10.09.2015O: ENCHANT DUSTY DOT COM, M: COCO CHANEL SHAGGY EDITIONCH: Lambert Laura, MAJ: Hanáková Laura Ing. & Marko Alexander Ing.V1, […]