posudzovateľ: Ildikó Muzslai, HU

Bearded collie

PSY

Trieda otvorená
EDWARD KASITERIT, SPKP 339, 11.10.2015
O: BLACK JACK KASITERIT, M: ESPOIR KASITERIT DE CHESTER
CH: Pilná Monika, MAJ: Pilná Monika
V 1, CAC

Trieda šampiónov
BELONG TO YOU CALIMERO AMORE MIO, SPKP 331, 5.9.2013
O: DA CAPO KASITERIT, M: BELONG TO YOU ANOUK SWEET ANGEL
CH: Horvath Gabriela & Hiermann Markus, MAJ: Pilná Monika
V1, CAC, Klubový víťaz, BOS

Trieda veteránov
BLACK JACK KASITERIT, SPKP 282, 27.9.2009
O: INDIÁN OD EMY DESTINOVÉ, M: DEA-DRO KASITERIT MONA
CH: Pilná – Mikšiková Monika, MAJ: Brisudová Denisa
V1, Klubový veterán víťaz

SUKY

Trieda mladých
BROWNIE CHOCOLATE DESSERT SHERRY, RKF 4896790, 24.05.2017
O: MEMORYLANE SEND IN THE SANDMAN, M: AI AM HERE TO MAKE SOME NOISE
CH: Semisheva Anastasia, MAJ: Radič Michal
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

KEIRA METZ EMIEL REGIS, ČMKU BD 3088, 17.05.2017
O: DOUBLE SCOTCH BLACK RHET BUTLER, M: FEAINEWEDD EMIEL REGIS
CH+MAJ: Ťoková Hana
V2

BELLE BLONDE VIE DE BLANC, CMKU 3076, 27.01.2017
O: OBELIX VANILKA, M: ASCHLEE BELLA DI NOTE
CH: Zbýňová Blanka, MAJ: Bahna Lucia
V3

Trieda stredná
HARLEQUEEN EL´BRIDORADO, ČMKU BD 3028, 16.9.2016
O: SILESIAN DIAMONDS MORIS PRIME, M: EMPRENTE DE CHESTER
CH: Kozik Iwona, MAJ: Balánová Lucie
V1, CAC

Trieda otvorená
EVITA KASITERIT, SPKP 343, 11.10.2015
O: BLACK JACK KASITERIT, M: ESPOIR KASITERIT DE CHESTER
CH: Pilná Monika, MAJ: Pilná Monika
V1, CAC

STORMY CORNER BLACK MONACO, SPKP 349, 3.2.2016
O: DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, M: STORMY CORNER LOTHAR´S BLUE LINE
CH: Suchné Vass Hajnalka, MAJ: Pásztóová Blanka
V2, res.CAC

LAISLA BONITA DES BERGERS DES MILLE ET UNE NUIT, ČMKU 3024, 10.06.2015
O: LARKANGENS AT FIRSTPRICEBEARS, M: FARMARENS JUST A BLUE STAR
CH: Raquet Deborah, MAJ: Balánová Lucie
V3

BLACK COOPER INCANTATION, SPKP 328, 10.11.2012
O: DEA-DRO MARCO POLO, M: BLACK COOPER DAMASCUS
CH+MAJ: Pásztóová Blanka
V4

Trieda pracovná
ARISA BLACK SILESIA ANTRACIT, ČMKU BD 2827, 16.6.2012
O: BARRY WHITE OLD TAPIS, M: CESMíNA MALÝ VOUSÁČEK
CH+ MAJ: Morcinek Čapníková Eva
V1, CAC

Trieda šampiónov
BELONG TO YOU CALIFORNIA DREAM GIRL, OHZB 1697, 05.09.2013
O: DA CAPO KASITERIT, M: BELONG TO YOU ANOUK SWEET ANGEL
CH: Horvath Gabriela & Hiermann Markus, MAJ: Pilná Monika
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB, Best in show

DAINTY DINAH KASITERIT, SPKP 316, 02.01.2012
O: Dea – Dro Marco Polo, M: Espoir Kasiterit De Chester
CH: Pilná Monika, MAJ: Bilá Katarína Ing.
V2, res.CAC

ANABELA LOVELY CANDY CHLUPATÝ MÉĎA, ČMKU BD 2994, 07.07.2016
O: HONEYTASTE HOTTER THAN HELL, M: CASSIE IS MY WISH ANARINYA
CH + MAJ: Aková Jana
V3

DJERBA LIGORETTO, CMKU BD 2984, 29.05.2015
O: BREAKSEA MAR DI GRAS, M: AJOKO LENZO NACAMBEL
CH: Pohančaníková Lenka, MAJ: Radič Michal
V4

Trieda veteránov
BLACK COOPER EMERALD, SPKP 274, 8.7.2009
O: FIRSTPRIZEBEARS ENFIELD, M: BLACK COOPER BEE GEES
CH: Pásztóová Blanka, maj: Pásztóová Blanka + Outratová Zuzana
V1, Klubový veterán víťaz, Best in show veterán

Trieda funny
KETTY VANILKA, CMKU BD 2407, 02.03.2007
O: WESTMILWUNDA STARLIGHT XPRESS, M: WANDA BLACK VANILKA
CH: Volková Dana, MAJ: Outratová Zuzana
V1, Best in show funny

BOBTAIL

PSY

Trieda stredná
ELTON JOHN SHAGGY EDITION, SPKP 1131, 4.8.2016
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION, M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH+MAJ: Jamborová Eleonóra
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB

Trieda otvorená
EMERSON BAMBINI DI PRAGA, CMKU BOB 2824, 08.07.2013
O: HOTNSPICY AUS DEM ELBE URSTROMTAL, M: ZOTTELS ONCE UPON A TIME
CH: Roudnická Blanka, MAJ: Petrík Tomáš
VD1

Trieda šampiónov
ALESSIO MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, SPKP 1129, 10.09.2015
O: ENCHANT DUSTY DOT COM, M: COCO CHANEL SHAGGY EDITION
CH: Lambert Laura, MAJ: Hanáková Laura Ing. & Marko Alexander Ing.
V1, CAC

SUKY

Trieda dorastu
FAYE DUNAWAY SHAGGY EDITION, SPKP 1145, 21.09.2017
O: PENNYLANE ASTON MARTIN, M: CLEOPATRA SHAGGY EDITION
CH: Jamborová Eleonóra, MAJ: Klincková Darina
VN1, Best in show puppy

Trieda mladých
MACOES ELASTYNA, CMKU BOB 2889, 10.2.2017
O: MACOES ASPEN, M: LAFAYETTE AUS DEM ELBE-URSTROMTAL
CH: Bodzioch Dorota, MAJ: Hajmonová Nikol
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, Best in show junior

BLUE BALOU AMMELIA, CMKU BOB 2886, 30.05.2017
O: OPIUM DEI NOBILPAZZI, M: ETICHETTA NERA UNITED STATES OF TARA
CH: Guastini Sabrina, MAJ: Beneková Lucie
V2

Trieda otvorená
AMÁLKA CHLUPATÝ MÉĎA, ČMKU 2847, 6.9.2014
O: HOTNSPICY AUS DEM ELBE-URSTROMTAL, M: GEMA Z DOBŘÍŠSKÉ TRATI
CH + MAJ: Aková Jana
V1, CAC, Klubový víťaz

SNOWDOWNE SPECIAL FOR EUROPE TO SHAGGY EDITION, SPKP 1142, 31.03.2016
O: SYMETRY N DECADENT´S FIELD COMMANDER, M: SNOWDOWNECJ´S COSMO GIRL
CH: Grady Colleen & Freiheit Dea, MAJ: Jamborová Eleonóra
neúčasť

BELONG TO YOU CALIFORNIA DREAM GIRL