Špeciálna výstava Dubová 15.10.2016

Posudzovateľ: Charlot Sandberg/S, kennel FARMARENS

BEARDED COLLIE

PSY/MALE 

TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
ANGUS MCKAY TULLIBEARDIE, CMKU/BD/3164/18, 24.08.2018 
O: TV VANILKA M: DACOTA LIGORETTO
CH: BROŽA JAN MAJ: BROŽOVÁ TEREZA 
VN 1, BIS PUPPY

TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
CLIM ROOS VIE DE BLANC, CMKU/BD/3138/18, 30.05.2018 
O: ALBERT EINSTEIN MONA CHRISTIE M: ASCHLEE BELLA DO NOTE
CH: ZBYŇOVÁ BLANKA MAJ: ČAPKOVÁ JARMILA 
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
BARROW BLACK DRAGONBEARD, CMKU/BD/3098/17, 07.10.2017 
O: MEMORYLANE ABSOLUT LOOXX M: DEMMI´S DARLING OLD TAPIS
CH+MAJ: ŠANTÍNOVÁ MICHAELA 
V2, res. CAC

STORMY CORNER BLUE NO MONEY NO SEX, MET.BC.25/17, 11.06.2017 
O: FARMARENS TRUE TEMPTATION M: STORMY CORNER LOTHAR´S BLUE LINE 
CH+MAJ: SUCHNÉ VASS HAJNALKA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
BERNARD LIGORETTO, CMKU/BD/2905/13, 21.07.2013 
O: MOONFELLOW DREAMS O´IIL PRINC M: IDYLKA OD EMY DESTINOVÉ
CH: POHANČANIKOVÁ LENKA MAJ: GÖRCS LADISLAV 
VD1

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

ALBERT EINSTEIN MONACHRISTIE, CMKU/BD/2832/12, 25.09.2012 
O: SHORELINES DEVOTED TO SHAW M: OFELIE VANILKA
CH: KOUBOVÁ MONIKA MAJ: MACHÁČKOVÁ PAVLA + ZDAŘIL JAN
V2, res. CAC

DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, SPKP 486, 26.01.2012 
O: WOOLPACK´S QUALITY ZWEET M: DOBLE SCOTCH QUEEN MARY
CH: MUZSLAI ILDIKÓ MAJ: PÁSZTÓOVÁ BLANKA 
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB, Best in show

DRAGON HEART OLD TAPIS, CMKU/BD/2810/12, 02.06.2012 
O: BONNY AND CLYDE´S ARMANI MANIA M: DEMMI M. BROWN Z KNÍŽECÍCH SADŮ
CH: DEJMKOVÁ JAROSLAVA MAJ: ALTOVÁ ZDEŇKA 
V3

TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS
BLACK COOPER FIRST CLASS, SPKP 302, 18.09.2010 
O: DEA-DRO MARCO POLO M: BLACK COOPER CARTAHENA
CH: PÁSZTÓOVÁ BLANKA MAJ: BENCSÍKOVÁ ERIKA 
V1, Klubový víťaz veterán, BIS veterán

BLACK JACK KASITERIT, SPKP 282, 27.09.2009 
O: INDIÁN OD EMY DESTINOVÉ M: DEA-DRO KASITERIT  MONA
CH: PILNÁ-MIKŠÍKOVÁ MONIKA MAJ: BRISUDOVÁ DENISA 
V2

TRIEDA FUNNY/FUNNY CLASS
DODGE BLACK DELINE, SPKP 263, 11.02.2009 
O: BALZA BLACK ALADIN M: AUDI GO BLACK DELINE
CH+MAJ: BILÁ KATARÍNA 
V1

SUKY/FEMALE
TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
BLACK COOPER MADEMOISELLE, SPKP 362, 11.01.2019 
O: STORMY CORNER BLUE NO MONEY NO SEX M: BLACK COOPER HILTON
CH+ MAJ: PÁSZTÓOVÁ BLANKA 
VN1

TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
ADELPHI SPEYSIDE TULLIBEARDIE, SPKP 367, 24.08.2018 
O: TV VANILKA M: DACOTA LIGORETTO
CH: BROŽA JAN MAJ: HORVÁTHOVÁ MARTA 
VN1

TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
ILARIA Z VILETE BOHEMIA, CMKU/BD/3158/18, 24.07.2018 
O: PRETTY BEAR WILD STORM M: HAILEY Z VILETE BOHEMIA
CH: KRATOCHVÍLOVÁ ALENA MAJ: ŠEBOVÁ SIMONA 
V2

LÚTHIEN EMIEL REGIS, SPKP 357, 01.05.2018 
O: BELONG TO YOU CALIMERO AMORE MIO M: FEAINNEWEDD EMIEL REGIS
CH: ŤOKOVÁ HANA MAJ: PILNÁ MONIKA 
V1, CAJC, Klubová víťazka mladých, BIS Junior

OUR SWEET BREEZE IN VOGUE ISLAND, MET.BC.30/H/18, 29.01.2018 
O: MALANDEX XCLUSIVE DIAMOND  M: GET A SWEET DREAM IN VOGUE ISLAND
CH: CRAIPEAU VANESSA MAJ: UPOR EDIT 
Neúčasť

TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
BARLETTA BLACK DRAGONBEARD, CMKU/BD/3101/17, 07.10.2017 
O: MEMORYLANE ABSOLUT LOOXX M: DEMMI´S DARLING OLD TAPIS
CH+MAJ: ŠANTÍNOVÁ MICHAELA 
V2, res. CAC

STORMY CORNER BLACK NIAGARA, MET.BC.29/17, 11.06.2017 
O: FARMARENS TRUE TEMPTATION M: STROMY CORMER LOTHHAR´S BLUE LINE
CH+MAJ: SUCHNÉ VASS HAJNALKA
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
HARLEQUEEN EI´ BRIDORADO, CMKU/BD/3028/-16/16, 15.09.2016 
O: SILESIAN DIAMOND´S MORIS PRIME M: EMPRENTE DE CHESTER
CH: KOZIK IWONA MAJ: BALÁNOVÁ LUCIE 
V3

INIS WITRE EMIEL REGIS, CMKU/BD/2936/14, 30.01.2014 
O: CAFFÉ LATTE OLD TAPIS M: BERÚTHIEL EMIEL REGIS
CH+ MAJ: ŤOKOVÁ HANA 
V1, CAC

LÄRKÄNGEN’S GET YOUR SHINE ON, CMKU/BD/3089/-17/17, 27.04.2017 
O: LÄRKÄNGEN’S XODUS M: ALISTAIR’S TALK ABOUT LOVE
CH: ÖHQVIST ANNE MARIE MAJ: BROŽOVÁ TEREZA 
V2, res. CAC

TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS
ARISA BLACK SILESIA ANTRACIT, CMKU/BD/2827/12, 16.06.2012 
O: BARRY WHITE OLD TAPIS M: CESMÍNA MALÝ VOUSÁČEK
CH+ MAJ: MORCINEK ČAPNÍKOVÁ EVA 
V1 bez titulu

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
AMAZING LADY BARALKA, CMKU/BD/2879/13, 24.05.2013 
O: CAFFÉ LATTE OLD TAPIS M: CECILKA CHLUPATÝ HOPAN
CH+ MAJ: ALTOVÁ ZDEŇKA 
V4

DACOTA LIGORETTO, CMKU/BD/2981/15, 29.05.2015 
O: BREAKSEA MAR DI GRAS M: AJOKO LENZO NACAMBEL
CH: POHANČANIKOVÁ LENKA MAJ: BROŽOVÁ TEREZA 
V3

KEIRA METZ EMIEL REGIS, CMKU/BD/3088/17, 17.05.2017 
O: DOUBLE SCOTCH BLACK RHETT BUTLER M: FEAINNEWEDD EMIEL REGIS
CH+MAJ: ŤOKOVÁ HANA 
V2, res. CAC

LAISLA BONITA DES BERGERS DES MILLE ET UNE NUIT, CMKU/BC/3024/-15/15, 10.06.2015 
O: LÄRKÄNGEN’S AT FIRSTPRICEBEARS M: FARMARENS JUST A BLUE STAR
CH: RAQUET DEBORAH MAJ: BALÁNOVÁ LUCIE 
V1, CAC. Klubová víťazka, BOS

TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS
BLACK COOPER EMERALD, SPKP 274, 08.07.2009 
O: FIRSTPRIZEBEARS ENFIELD M: BLACK COOPER BEE GEES
CH: PÁSZTÓOVÁ BLANKA MAJ: OUTRATOVÁ ZUZANA + PÁSZTÓOVÁ BLANKA
V1, Klubová víťazka veterán

TRIEDA FUNNY/FUNNY CLASS
DAINTY DINAH KASITERIT, SPKP 316, 02.01.2012 
O: DEA-DRO MARCO POLO M: ESPOIR KASITERIT DE CHESTER
CH: PILNÁ MONIKA MAJ: BILÁ KATARÍNA 
V1, BIS Funny

KETTY VANILKA, CMKU/BD/2407/07, 02.03.2007 
O: WESTMILWUNDA STARLIGHT XPRESS M: WANDA BLACK VANILKA
CH: VOLKOVÁ DANA MAJ: OUTRATOVÁ ZUZANA 
V2

OLD ENGLISH SHEEPDOG – BOBTAIL

PSY/MALE

TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
GLENN MILLER SHAGGY EDITION, SPKP 1147, 18.12.2018 
O: PENNYLANE ASTON MARTIN M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH+MAJ: JAMBOROVÁ ELEONÓRA 
VN1, BIS mladší dorast

TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
SHAGGY BEAUTY DANCE THE NIGHT AWAY, MET.BOBT.89/18, 21.03.2018 
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION M: SHAGGY BEAUTY COVER GIRL
CH+MAJ: ZSEMLYE NIKOLETTA 
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
ELTON JOHN SHAGGY EDITION, SPKP 1131, 04.08.2016 
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH+MAJ: JAMBOROVÁ ELEONÓRA 
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
ALESSIO-MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, SPKP 1129, 10.09.2015 
O: ENCHANT DUSTY DOT COM M: SHAGGY EDITION COCO CHANEL
CH: LAMBERT LAURA MAJ: HANÁKOVÁ LAURA & MARKO ALEXANDER
V1, CAC

SUKY/FEMALE 

TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
GRACE KELLY SHAGGY EDITION, SPKP 1149, 18.12.2018 
O: PENNYLANE ASTON MARTIN M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: KUBÍKOVÁ ANDREA 
VN1

TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
FAYE DUNAWAY SHAGGY EDITION, SPKP 1145, 21.09.2017 
O: PENNYLANE ASTON MARTIN M: CLEOPATRA SHAGGY EDITION
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: KLINCKOVÁ  DARINA  
V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
MACOES ELASTYNA, PKR.I-83872, 10.02.2017 
O: MACOES ASPEN M: LAFAYETTTE AUS DEM ELBE-URSTROMTAL
CH: BODZIOCH DOROTA MAJ: HAJMONOVÁ NIKOL
V1, CAC, Klubová víťazka, BOS

BEST IN SHOW
DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN

Sponzor Klubovej výstavy

Nature's Protection krmivo pre psov