19.4.2015 Posudzovateľ: Pani Heike Bilsheim, D

Bobtail

PSY / MALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

Royal Croft HIGH´N MINGHTY, JR 71316 Bob, 27.09.2014 – VN1
O: Greystoke´s Ewe Rock My World, M: Reata´s Lara Croft
CH: Seizovic Ivan, MAJ: Jamborová Eleonóra

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

ANTHONY QUINN Shaggy Edition, SPKP 1100, 28.06.2009 – V1, CAC, KV, BOB
O: Aryakas Cosmo Junior, M: Shania Twain Barking Bobby´s
CH: Jamborová Eleonóra, MAJ: Jamborová Eleonóra

SUKY / FEMALES

TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

ANGEL Chlupatý méďa, CMKU/BOB 2849/14, 06.09.2014 – VN1
O: Hot´n Spicy aus dem Elbe-Urstromtal, M: Gema z Dobříšské trati
CH: Aková Jana, MAJ: Lacigová Jitka

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

NOCNA IGRASZKA Bobicowo [FCI], CMKU/BOB 2850/-14/14, 01.04.2014 – V2
O: HOTNSPICY AUS DEM ELBE-URSTROMTAL, M: YVONNE Kudlaty Tramp
CH: Wittich Katarzyna, MAJ: Müllerová Marie

Shaggy Beauty COVER GIRL, MET.HBK-Bobt. 20/14, 10.05.2014 – V1, CAJC, KVM
O: Memory of Endless Love by Silver Whirlwind, M: Youandi Brigitte Bardot
CH: Zsemlye Nikoletta MAJ: Zsemlye Nikoletta

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

Youand i BRIGITTE BARDOT, MET.BOBT. 2208/H/09, 05.05.2009 – V1, CAC, KV, BOS
O: Youandi Antaeus, M: Youandi Moet et Chandon
CH: van Engelen Inge, MAJ: Zsemlye Nikoletta

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

CLEOPATRA Shaggy Edition, SPKP 1117, 04.06.2012 – V1, CAC
O: Aryakas Kleisthenis, M: Shania Twain Barking Bobby´s
CH: Jamborová Eleonóra, MAJ: Socha Ondrej

Bearded collie

PSY / MALES

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

DREAM LOVER Anarynia, CMKU/BD/ 2914/13, 20.11.2013 – V1, CAJC, KVM, BIS JUNIOR
O: Celtsdale Keep Up The Tradition, M: Angel Face Anarinya
CH: Náplavová Lucie, MAJ: Leváková Daniela DiS.

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

BACCARAT BLACK Silesia Antracit, CMKU/BD 2897/13/15, 13.07.2013 – V2, r. CAC
CH: Morcinek Čapníková Eva, MAJ: Morcinek Čapníková Eva

Belong To You CALIMERO AMORE MIO, SPKP 331, 05.09.2013 – V1, CAC
O: Da Capo Kasiterit, M: Belong To You Anouk Sweet Angel
CH: Horvath & Hiermann Gabriela & Markus MAJ: Pilná Monika

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

ALFIO LENZO Nacambel, CMKU/BD/ 2661/10, 31.08.2010 – V1, CAC, KC, BOB, BIS
O: Potterdale Reality Star, M: Mayflower´s Nathalie at Dea-Dro
CH: Meleková Zdenka, MAJ: Kopečná Nikola

ALONSO F1 Monachristie, CMKU/BD 2833/12, 25.09.2012 – V2, r.CAC
O: SHORELINES DEVOTED TO SHAW, M: OFELIE VANILKA
CH: Koubová Monika MAJ: Smyčka František

Double Scotch BLACK RHETT BUTLER, MEOE Bc. 1594/10, 14.05.2010 – V3
O: Breaksea Norwegian Wood, M: Firstprizebears Cony Island
CH: Muzslai Ildikó MAJ: Tapody Vivien

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

DA CAPO Kasiterit, OHZB/BC 1602, 02.01.2012 – V1, CAC
O: Dea – Dro Marco Polo, M: Espoir Kasiterit De Chester
CH: Pilná Monika, MAJ: Horvath – Hiermann Gabriela + Marcus

QUISSAC FAWN VANILKA, CMKU/BD 2580/09, 14.05.2009 – V2, r.CAC
O: NATTERJACK JAY KAY, M: SPICE OF LIFE ”CHATTERBOX” CAPRICE
CH: Volková Dana MAJ: Smyčka František

TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

CHERRY BRANDY od Emy Destinové, CMKU/BD 2278/05/07, 08.10.2005 – V2
O: Philemon Occasion, M: Dušička od Emy Destinové
CH: Vazdová Pavlína, MAJ: Morcinek Čapníková Eva

Double Scotch BLUE PROFFESOR, MEOE Bc. 1476/07, 31.03.2007 – V1
O: Dea – Dro Marco Polo, M: Firstprizebears Xponderosa
CH: Muzslai Ildikó MAJ: Tapody Vivien

TRIEDA FUNNY / FUNNY

DODGE BLACK Deline, SPKP 263, 11.02.2009 – V1
O: Balza Black Aladin, M: Audi Go Black Deline
CH: Bilá Katarína, MAJ: Bilá Katarína Ing.

SUKY / FEMALES

TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS

ELYSEÉ BLACK Deline, SPKP 000, 22.12.2014 – VN1, BIS BABY
O: Amazing Boy White Empire, M: C´est la vie Kasiterit
CH: Bilá Katarína, MAJ: Bilá + Šimoničová Katarína

JASMINE de Chester, LOF 1BeCol 26139/0, 08.11.2014 – VN2
O: Seagull Let´s Talk About It, M: Calas de Chester
CH: Bernadi Jean Paul MAJ: Tapody Vivien

TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

DIAMOND ROSE Anarinya, ČMKU/BD 2415/13, 20.11.2013 – V1, CAJC, KVM
O: JCh.Keep Up The Tradition, M: ICh. Angel Face Anarinya
CH: Náplavová Lucie, MAJ: Náplavová Lucie

JUST KASITERIT de Chester, SPKP 333, 17.03.2014 – V2
O: Seagull Let´s Talk About It, M: Diva Kasiterit
CH: Bernardi & Clerc & Copy & Mazier France MAJ: Pilná Monika

TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

Belong To you CALIFORNIA DREAM GIRL, OHZB/BC 1697, 05.09.2013 – V1, CAC
O: Da Capo Kasiterit, M: Belong To you Anouk Sweet Angel
CH: Horvath & Hiermann Gabriela + Marcus, MAJ: Horvath – Hiermann Gabriela + Marcus

TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

DAINTY DINAH Kasiterit, SPKP 316, 02.01.2012 – V1, KV, BOS
O: Dea – Dro Marco Polo, M: Espoir Kasiterit De Chester
CH: Pilná Monika, MAJ: Bilá Katarína Ing.

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

DYNAMITE DDEBBIE Kasiterit, SPKP 320, 02.01.2012 – V1, CAC
O: Dea-Dro Marco Polo, M: Espoir Kasiterit de Chester
CH: Pilná Monika, MAJ: Pilná Monika

TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

AGAIN Belong To You Kasiterit, OEHZB/BC BC1460, 02.07.2008 – V1
O: Firstprizebears Enfield, M: Dea-Dro Kasiterit Mona
CH: Pilná Monika, MAJ: Horvath Gabriela

TRIEDA FUNNY / FUNNY

Dea-Dro MY FAIR LADY, SPKP 163, 23.07.2004 – nenastúpila
O: Firstprizebears Eminence, M: Dea-Dro Kasiterit Mona
CH: Zelinová Deana, MAJ: Pilná Monika

Rozhodkyňa p. Heike Bilsheim a
BIS ALFIO LENZO Nacambel