Rozhodca: Carolin Nicholson, UK (Shilstone kennel)

Bearded collie

PSI/ MALES – TRIEDA ŠTENIAT/ BABY CLASS
VN – Dea- Dro I´m Steesy Jr., maj.: D. Kovačíková

PSI/ MALES – TRIEDA DORASTU/ PUPPY CLASS
VN1, Najkrajšie šteňa – Double Scotch Blue Jolly Joker, maj.: G.Gecsei
VN2 – Uragan Black Vanilka, maj.: D.Volková

PSI /MALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC – Odin De Chester, maj.: D.Netolická
D2 – Dea –Dro Cherisch Love, maj.: Ingrid Szalay
D3 –Terrence Brown Vanilka, maj.: J.Kříž

PSI /MALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC – Beethoven Black Piškótka, maj.: V. Sabol
V2, res.CAC – Firstprizebears Kilmarock, maj.: B. Hideghétyová
V3 – Aeneas Od Zlaté žáby, maj.: Z.Šupková
V4 – Nec Plus Ultra De Chester, maj.: D.Netolická
V – Bojan Za dolnou bránou, maj.: Ľ.Černek
VD – Ideál Rozárka, maj.: P.Křížová
VD – Westmilwunda Starlight Xpress, maj.: D.Volková
VD- Willowmead Wish for Diamond, maj.: D. Zelinová

PSI /MALES – TRIEDA VÍŤAZOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Klubový víťaz, BOS – Hooper Black Černý Faun, maj.: R.Spolková
V2, res.CAC – Natterjack´s Just Czeching, maj.: D.Volková
V3 – Willowmead Star Quality, maj.: M.Lenard
V4 – Bren Black Lim-Boro, maj.: E. Čapníková
V – Ceetan Black Steersmann, maj.: B.Gobharter
V – Ernesto vom Blinklingmoor, maj.: M.Bahrmuller
VD – Geoffrey Brown Černý Faun, maj.: D.Volková
VD – Simon Black Modrá, maj.: O.Borovský

PSI/ MALES – TRIEDA ČESTNÁ/ HONOUR CLASS
V – Prunella´s Black Lee Lawrence, maj.: I.Kleinová

SUKY/FEMALES – TRIEDA ŠTENIAT/ BABY CLASS
VN – Dea-Dro Isabel My Dream, maj.: Zelinová + Ondrejka

SUKY/ FEMALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC – Moetica Starry Starry Night, maj.: M.Lenard
V2 – Innocente Black Černý Faun, maj.: L.Svobodová
V3 – Annemoly Blue Bohemia Harmony, maj.: J.Crhlová
V4 – Ceetan Black Swing, maj.: B.Gobharter

SUKY /FEMALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC – Firstprizebear´s Very Brown, maj.: Klímová+ Hartmann
V2 – Moet Et Chandon De Chester, maj.: M.Lenard
V3 – Gulietta Dea-Dro,maj.: J.Janusová
V4 – Brown Bambi Bee Piškótka, maj.: Z.Planderová
VD – Cindy vox-Dei, maj.: A.Babicová
VD- Denisa Black Tennat, maj Š.Fingerová
VD – Dea-Dro Holly May, maj.: Bodnárová + Zelinová
D – Dixie Black Z Jelmáku, maj.: J.Crhlová

SUKY /FEMALES – TRIEDA VÍŤAZOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB – Firstprizebear´s New York, maj.: M.Lenard
V2, res.CAC – Black April Fool Reap Pearl, maj.: G.Gecsei
V3 – Beardedcaper´s Yes Sir, I Can Boogie, maj.: M.Figas
V4 – Agáta od Zlaté žáby ,maj.: A.Popželová
VD – Drymonischa vom Blinklingmoor, maj.: M.Stockinger

SUKY/ FEMALES – TRIEDA VETERÁNOV/ VETERAN CLASS
V1 – Belisa vom Blinklingmoor, maj.: M.Stockinger
V2 – Dersziházy Gyongy Old Cora, maj.: R.Spolková
VD3 – Eupemie Almej, maj.: A.Popželová

BOB – Firstprizebear´s New York,
maj.: M.Lenard