Rozhodca: Tarja Lofman, FIN

Bobtail

PSI /MALES –  TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, BIS JUNIOR – Ben Franklin Shaggy Edition, maj.: Jurkovi

PSI /MALES –  TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB, BIS – Anthony Quinn Shaggy Edition, maj.: E.Jamborová

SUKY/ FEMALES – TRIEDA ŠTENIAT/ BABY CLASS
VN – Barking Bobby´s Unbreakable Love, maj.: E. Jamborová

SUKY/ FEMALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých – Briana Blue Shaggy Edition, maj.: M. Furstová

SUKY/ FEMALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC, Klubový víťaz – Bottom Shaker Queen, maj.: R.Mede

Bearded collie

PSY/ MALES – TRIEDA ŠTENIAT/ BABY CLASS
VN, BIS BABY – Da Capo Kasiterit, maj.: G. Horváth
VN – Day & Night Kasiterit, maj.: Bilá + Pilná
VN – Forever Berdies A Guy of Hell, maj.: M.Gartner

PSI /MALES –  TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC – Black Cooper Hamilton, maj.: Pásztoová + Grasl
V2 – Bonny and Clyde´s Lacoste, maj.: A.Chodúrová
VD3 – Belong To You Artus od Camelotcastle, maj.: M. Gartner

PSI/ MALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE CLASS
V1, CAC – Black Cooper First Class, maj.: E. Bencsíková

PSI /MALES –  TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB – Alfio Lenzo Nacambel, maj.: N. Kopečná

PSI /MALES –  TRIEDA VÍŤAZOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC – Shinuba´s Loud´N Proud, maj.: D. Volková
VD2- Dodge Black Deline, maj.: K. Bilá
VD3 – Copy Right of Breezy Beardies, maj.: M.Gartner

PSI/ MALES – TRIEDA ČESTNÁ/ HONOUR CLASS
V1 – Bearded Szabo Belix Fawn, maj.: D. Pohl

SUKY/ FEMALES – TRIEDA ŠTENIAT/ BABY CLASS
VN – Deana Kasiterit, maj.: Bilá + Pilná
VN – Dainty Dinah Kasiterit, maj.: K.Bilá

SUKY/ FEMALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých – Black Cooper Genesis, maj.:D.Pohl
V2 – Pretty Bear Sweet Pepper, maj.: Upor + Várkuti
V3 – Belong To You Anouk Sweet Angel, maj.: G.Horváth

SUKY/ FEMALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE CLASS
V1, CAC,  Klubový víťaz – C´est La Via Kasiterit, maj.: K.Bilá
V2, res.CAC – Acetrix Lenzo Nacambel, maj.: Čapníková + Morcinek

SUKY /FEMALES –  TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC- Black Cooper Damascus, maj.: B.Pásztoová
V2, res. CAC- Poppy Vanilka, maj.: V.Jakubíčková

SUKY /FEMALES –  TRIEDA VÍŤAZOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC – Shinuba´s Oceanic Goddess, maj.: S.Volková

Tarja Löfman (CHS Lawnlake)