Rozhodca: Judit Korózs – Papp, H

Bobtail

PSI /MALES –  TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1,CAJC, Klubový víťaz mladých – Ariston Bambini di Praga, maj.: I.Balharová
VD2 – Only For Fun Willy, maj.: E.Döme

PSI/ MALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE
V1,CAC, Klubový víťaz, BOB – Bottom Shaker My Secret, maj.: J. Koroknai

PSI /MALES –  TRIEDA VÍŤAZOV/ CHAMPION CLASS
V1,CAC – Aryakas Dimitros, maj.: Hager

SUKY/ FEMALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, BOS , JUNIOR BIS – Familytree Girl Talk, maj. E. Pekárová

Bearded collie

PSI/ MALES – TRIEDA ŠTENIAT/ BABY CLASS
VN – Dino Junior Deline, maj.: Šimoničová & Bilá

PSI /MALES –  TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých – Another Boy Kasiterit, maj.: S. Rusnáková
V2 – Karkulín Od Emy Destinové, maj.: M. Šatalíková

PSI/ MALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE
V1,CAC, Klubový víťaz, BOS – Double Scotch Quarter Latin, maj.: Muzslai & Gecsei

PSI /MALES –  TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC – Black Cooper Del Dorado, maj.: Pásztóová & Varga
V2,res.CAC – Indián Od Emy Destinové, maj.: Koubová & Slivková

PSI /MALES –  TRIEDA VÍŤAZOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC – Dea-Dro Marco Polo, maj.: A. Bugárová
V2, res.CAC – Arlem de Chester, maj.: Gy. Marosán
V3 – Balza Black Aladin, maj.: Šimoničová & Bilá
V4 – Cherry Brandy od Emy Destinové, maj.: E.Čapníková

SUKY/ FEMALES – TRIEDA ŠTENIAT/ BABY CLASS
VN – Ofelie Vanilka, maj.: M.Koubová

SUKY/ FEMALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých – Ask Me Why Kasiterit , maj.: M. Mikšiková

SUKY/ FEMALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE
V1, CAC – Angel Face Anarinya, maj.: L. Náplavová

SUKY /FEMALES –  TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC – Black Cooper Damascus, maj.: Pásztóová & Ledniczky

SUKY /FEMALES –  TRIEDA VÍŤAZOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB – Scottie-Cameron Deborah Macqeeen, maj.: V.Vass
V2,res.CAC – Dea-Dro My Fair Lady, maj.: Mikšiková  & Drtinová
V3 – Double Scotch Black Nofretete, maj.: K. Bilá
V4 – Melania Kajopiko, maj.: Żmuda-Głowacz
V –  Affair of Heart Kiaora, maj.: M.Vlasová

SUKY/ FEMALES – TRIEDA ČESTNÁ/ HONOUR CLASS
V1 – All About Me Kiaora, maj.: L. Náplavová

SUKY/ FEMALES – TRIEDA VETERÁNOV/ VETERAN CLASS
V1 –  Little Black Flower Areca, maj.: B. Pásztóová