Posudzovateľ: p. Kerstin Selle, D

Bobtail

Trieda mladých
ELTON JOHN SHAGGY EDITION, SPKP 1131, 4.8.2016
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION, M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH+MAJ: Jamborová Eleonóra
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

Trieda stredná
ALESSIO MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, SPKP 1129, 10.09.2015
O: ENCHANT DUSTY DOT COM, M: COCO CHANEL SHAGGY EDITION
CH: Lambert Laura, MAJ: Hanáková Laura Ing. & Marko Alexander Ing.
V1, CAC, Klubový víťaz, BOS

SUKY
Trieda mladých
EDITH PIAF SHAGGY EDITION, SPKP 1137, 26.06.2015
O: ANTHONY QUINN SHAGGY EDITION, M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH+MAJ: Jamborová Eleonóra
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

Trieda otvorená
AMÁLKA CHLUPATÝ MÉĎA, ČMKU 2847, 6.9.2014
O: HOTNSPICY AUS DEM ELBE-URSTROMTAL, M: GEMA Z DOBŘÍŠSKÉ TRATI
CH + MAJ: Aková Jana
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB

Trieda šampiónov
CLEOPATRA SHAGGY EDITION, SPKP 1117, 04.06.2012
O: ARYAKAS KLEISTHENIS, M: BARKING BOBBY´S SHANIA TWAIN
CH: Jamborová Eleonóra, MAJ: Socha Ondrej
neúčasť

Bearded collie

PSY
Trieda šteniat
CORDIAL BLACK SILESIA ANTRACIT, ČMKU BD 3065, 17.1.2017
O: BREAKSEA MAR DI GRAS, M: ACETRIX LENZO NACAMBEL
CH: Morcinek Čapníková Eva, MAJ: Morcinek Čapníková Eva
VN1, BIS Baby

Trieda otvorená
BELONG TO YOU CALIMERO AMORE MIO, SPKP 331, 5.9.2013
O: DA CAPO KASITERIT, M: BELONG TO YOU ANOUK SWEET ANGEL
CH: Horvath Gabriela & Hiermann Markus, MAJ: Pilná Monika
V1, CAC

Trieda pracovná
EVER IN MY HEART Z DOMU ETNY, ČMKU BD 2623, 11.7.2009
O: CITY OF LONDON SMARTNESS, M: DEA-DRO KATHERINE
CH: Boltrukiewicz Dagmara, MAJ: Cimrmanovi Gabriela a Milan
V1, CAC

Trieda šampiónov
DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, SPKP 486, 26.1.2012
O: WOOLPACK´S QUALITY ZWEET, M: DOUBLE SCOTCH QUEEN MARY
CH: Muzslai Ildikó, MAJ: Pásztóová Blanka
V1, CAC, Klubový víťaz, BOB, BIS

Trieda čestná
BACCARAT BLACK SILESIA ANTRACIT, ČMKU 2897, 13.7.2013
O: BREAKSEA MAR DI GRAS, M: ACETRIX LENZO NACAMBEL
CH: Morcinek Čapníková Eva, MAJ: Morcinek Čapníková Eva
V1

BLACK JACK KASITERIT, SPKP 282, 27.9.2009
O: INDIÁN OD EMY DESTINOVÉ, M: DEA-DRO KASITERIT MONA
CH: Pilná – Mikšiková Monika, MAJ: Brisudová Denisa
Neúčasť

SUKY
Trieda dorastu
HARLEQUEEN EL´BRIDORADO, ČMKU BD 3028, 16.9.2016
O: SILESIAN DIAMONDS MORIS PRIME, M: EMPRENTE DE CHESTER
CH: Kozik Iwona, MAJ: Balánová Lucie
VN1, BIS Puppy

Trieda mladých
STORMY CORNER BLACK MONACO, MET 14/16, 3.2.2016
O: DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, M: STORMY CORNER LOTHAR´S BLUE LINE
CH: Suchné Vass Hajnalka, MAJ: Pásztóová Blanka
V1, CAJC, Klub. víťaz mladých, BIS junior

Trieda stredná
ANABELA LOVELY CANDY CHLUPATÝ MÉĎA, ČMKU 2994, 07.07.2016
O: HONEYTASTE HOTTER THAN HELL, M: CASSIE IS MY WISH ANARINYA
CH + MAJ: Aková Jana
V2, res. CAC

LAISLA BONITA DES BERGERS DES MILLE ET UNE NUIT, ČMKU 3024, 10.06.2015
O: LARKANGENS AT FIRSTPRICEBEARS, M: FARMARENS JUT A BLUE STAR
CH: Raquet Deborah, MAJ: Balánová Lucie
V1, CAC

RAMPEPURDA OD EMY DESTINOVÉ, ČMKU BD 3011, 18.9.2015
O: HONEYTASTE HOTTER THAN HELL, M: LENTILKA OD EMY DESTINOVÉ
CH: Vazdová Pavlína, MAJ: Bystrická Andrea + Radič Michal
V3

Trieda otvorená
DACOTA LIGORETTO, ČMKU BD 2981, 29.5.2015
O: BREAKSEA MAR DI GRAS, M: AJOKO LENZO NACAMBEL
CH: Pohančaníková Lenka, MAJ: Broža Jan Ing.
V2, res. CAC

KARISMA QUEEN OF WINDMILL HOUSE, MET BC 1659, 12.6.2013
O: PHILEMON WILD PRETTY BEAR, M: JEMIMA QUEEN OF WINDMILL
Ch + MAJ: Upor Edit
V1, CAC

Trieda pracovná
ARISA BLACK SILESIA ANTRACIT, ČMKU BD 2827, 16.6.2012
O: BARRY WHITE OLD TAPIS, M: CESMíNA MALÝ VOUSÁČEK
CH+ MAJ: Morcinek Čapníková Eva
V1, CAC

Trieda šampiónov
BABY FACE KASITERIT, ČMKU BD 2622, 27.9.2009
O: INDIÁN OD EMY DESTINOVÉ, M: DEA-DRO KASITERIT MONA
CH: Pilná – Mikšiková Monika, MAJ: Nikodýmová Hana
V2, res. CAC

DIAMOND ROSE ANARINYA, ČMKU BD 2915, 20.11.2013
O: CELTSDALE KEEP UP THE TRADITION, M: ANGEL FACE ANARINYA
CH+MAJ: Náplavová Lucie
V1, CAC, Klubový víťaz, BOS

Trieda čestná
C´EST LA VIE KASITERIT, SPKP 290, 15.05.2010
O: MINER´S LAKE MY WAY, M: DEA-DRO MY FAIR LADY
CH: Pilná Monika, MAJ: Bilá Katarína
V1

Trieda veteránov
ANGEL FACE ANARINYA, ČMKU 2117, 22.09.2007
O: CLAN OF STORK´S FABERGE, M: ALL ABOUT ME KIAORA
CH+ MAJ: Náplavová Lucie
V1, BIS Veteran

DREAMY Z VILETE BOHEMIA, ČMKU BD 2378, 22.1.2007
O: STRIKE IT RICH AT RAMBERHAY, M: ASCHER Z VILETE BOHEMIA
CH: Kratochvílová Alena, MAJ: Nikodýmová Hana
V3

JEMIMA QUEEN OF WINDMILL, MET BC 1545, 1.1.2009
O: NECESSITY BURTON, O: STORMY CORNER BLACK ICE QUEEN
Ch + MAJ: Upor Edit
V2

 

 

BEST IN SHOW Špeciálna výstava BBCK Dubová 2016

DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN

Sponzor Klubovej výstavy

Nature's Protection krmivo pre psov