01.08.2020 – LIPOVÉ, ŠPECIÁLNA VÝSTAVA
Bobtail & Bearded collie klub

  • BEARDED COLLIE
    Rozhodca JANA JANEK, SK

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
1
BEMIDII MICHAEL’S DIAMOND, SPKP 369, 05.02.2019
O: NÁČELNÍK OD EMY DESTINOVÉ M: RAMPEPURDA OD EMY DESTINOVÉ
CH: RADIČ MICHAL MAJ: RADIC MICHAL
EXC. 1, CAC

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
2
ALISTAIR´S DRESSES TO THE NINES, SE22116/2018, 28.02.2018
O: ALISTAIR´S KING OF THE CASTLE M: ALISTAIR´S XELLENT XAMPLE
CH: ANDERSSON LONNER NINA MAJ: ZDAŘIL JAN + MACHÁČKOVÁ PAVLA EXC. 1, CAC, BOS, VŠV

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
3
DOUBLE SCOTCH BLACK TAMBOURINE MAN, SPKP 486, 26.01.2012
O: WOOLPACK´S QUALITY ZWEET M: DOBLE SCOTCH QUEEN MARY
CH: MUZSLAI ILDIKÓ MAJ: PÁSZTÓOVÁ BLANKA
EXC. 1

PSY/MALE – TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS
4
ALBERT EINSTEIN MONACHRISTIE, CMKU/BD/2832/12, 25.09.2012
O: SHORELINES DEVOTED TO SHAW M: OFELIE VANILKA
CH: KOUBOVÁ MONIKA MAJ: ZDAŘIL JAN + MACHAČKOVÁ PAVLA
EXC. 1, BIS čestných tried

PSY/MALE – TRIEDA FUNNY/FUNNY CLASS
5
DODGE BLACK DELINE, SPKP 263, 11.02.2009
O: BALZA BLACK ALADIN M: AUDI GO BLACK DELINE
CH: BILÁ KATARÍNA MAJ: BILÁ KATARÍNA
EXC. 1, BIS Funny

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS
6
DELISSA CHOCO MICHAEL’S DIAMOND, SPKP 392, 18.03.2020
O: BÁRT SIMPSON KOFINELA M: BROWNIE CHOCOLATE DESSERT SHERRY
CH: RADIČ MICHAL MAJ: RADIC MICHAL
V.P. 1, BIS mladší dorast

SUKY/FEMALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
7
FLANAGAN KASITERIT, SPKP 388, 08.08.2019
O: EDWARD KASITERIT M: JUST KASITERIT DE CHESTER
CH: PILNÁ MONIKA MAJ: MURÁNSKA ĽUBICA
EXC. 2

8
PARIS PIGALLE DE CHESTER, SPKP 390, 31.05.2019
O: POTTERDALE DARK DIAMOND M: NORTHERN DITE STAR DE CHESTER
CH: BERNARDI & CLERC & COPY & MAZIER JEAN-PAUL MAJ: PILNÁ MONIKA
EXC. 1, CAJC, BOB, VŠV mladých, BIS, SUPER BIS

SUKY/FEMALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
9
BLACK COOPER MADEMOISELLE, SPKP 362, 11.01.2019
O: STORMY CORNER BLUE NO MONEY NO SEX M: BLACK COOPER HILTON
CH: PÁSZTÓOVÁ BLANKA MAJ: PÁSZTÓOVÁ BLANKA
ABS.

10
COCA COLA MICHAEL´S DIAMOND, SPKP 381, 25.02.2019
O: SILESIAN DIAMONDS MORIS PRIME M: DJERBA LIGORETTO
CH: RADIČ MICHAL MAJ: MINAROVIČ ROMAN
ABS.

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
11
HARLEQUEEN EI´ BRIDORADO, CMKU/BD/3028/-16/16, 15.09.2016
O: SILESIAN DIAMOND´S MORIS PRIME M: EMPRENTE DE CHESTER
CH: KOZIK IWONA MAJ: BALÁNOVÁ LUCIE
EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
12
LAISLA BONITA DES BERGERS DES MILLE ET UNE NUIT, CMKU/BC/3024/-15/15, 10.06.2015
O: LÄRKÄNGEN’S AT FIRSTPRICEBEARS M: FARMARENS JUST A BLUE STAR
CH: RAQUET DEBORAH MAJ: BALÁNOVÁ LUCIE EXC. 1, CAC, VŠV

13
LÚTHIEN EMIEL REGIS, SPKP 357, 01.05.2018
O: BELONG TO YOU CALIMERO AMORE MIO M: FEAINNEWEDD EMIEL REGIS
CH: ŤOKOVÁ HANA MAJ: PILNÁ MONIKA
ABS.

SUKY/FEMALE – TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS
14
ARISA BLACK SILESIA ANTRACIT, CMKU/BD/2827/12, 16.06.2012
O: BARRY WHITE OLD TAPIS M: CESMÍNA MALÝ VOUSÁČEK
CH: MORCINEK ČAPNÍKOVÁ EVA MAJ: MORCINEK ČAPNÍKOVÁ EVA
EXC. 1, VŠV vetránov, BIS veterán

15
BLACK COOPER EMERALD, SPKP 274, 08.07.2009
O: FIRSTPRIZEBEARS ENFIELD M: BLACK COOPER BEE GEES
CH: PÁSZTÓOVÁ BLANKA MAJ: OUTRATOVÁ ZUZANA + PÁSZTÓOVÁ BLANKA EXC. 2

SUKY/FEMALE – TRIEDA FUNNY/FUNNY CLASS
16
KETTY VANILKA, CMKU/BD/2407/07, 02.03.2007
O: WESTMILWUNDA STARLIGHT XPRESS M: WANDA BLACK VANILKA
CH: VOLKOVÁ DANA MAJ: OUTRATOVÁ ZUZANA
EXC. 1, BIS Funny

  • OLD ENGLISH SHEEPDOG – BOBTAIL
    Rozhodca JANA JANEK, SK

PSY/MALE – TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
17
CLAUDIUS KARINA BOHEMIA, CMKU/BOB//2912/19, 18.07.2019
O: MANROSE PLAISIR Ď AMOUR M: ANGEL CHLUPATÝ MÉĎA
CH: LACIGOVÁ JITKA MAJ: ZEZULOVÁ MARTA
EXC. 1, CAJC, VŠV mladých, JBIS

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
18
GLENN MILLER SHAGGY EDITION, SPKP 1147, 18.12.2018
O: PENNYLANE ASTON MARTIN M: BARKING BOBBY´S UNBREAKABLE LOVE
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: JAMBOROVÁ ELEONÓRA
EXC. 1, CAC, BOB, VŠV

PSY/MALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
19
ALESSIO-MAESTRO VON CANIS CARNUNTUM, SPKP 1129, 10.09.2015
O: ENCHANT DUSTY DOT COM M: SHAGGY EDITION COCO CHANEL
CH: LAMBERT LAURA MAJ: HANÁKOVÁ LAURA MARKO ALEXANDER & + MARKO ALEXANDER EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
20
FAYE DUNAWAY SHAGGY EDITION, SPKP 1145, 21.09.2017
O: PENNYLANE ASTON MARTIN M: CLEOPATRA SHAGGY EDITION
CH: JAMBOROVÁ ELEONÓRA MAJ: KLINCKOVÁ DARINA
EXC. 1, CAC

21
PERSJA MERIRE MILLANION, PKR.I-89416 D, 31.08.2018
O: HAPPY PANDA S FAVORY CANISSA XXII M: LETO APOLLINA MILLANION
CH: PURKOWSKA-KLIMOWSKA ANNA MAJ: PETRIK TOMAS
V.G. 2

SUKY/FEMALE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
22
ESMERALDA KUDLATY TRAMP, SPKP 1141, 30.04.2017
O: SHAGGY BLUE BOB´S PLOURTARCHOS OF ARYAKA M: MACOES ANASTASIA
CH: ROSTWOROWSKA KRYSTYNA MAJ: TÓTHOVÁ MARTINA
EXC. 1, CAC, BOS, VŠV

Posudzovateľ Mgr. Jana Janek