Kamenný Mlyn, SK

Rozhodcovia
Bobtail: Christina Bailey, UK
Bearded collie: Linda Peirson, UK

Bobtail

PSI/ MALES – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy – Ben Frenklin Shaggy Edition, maj.: Jurkovi

SUKY/ FEMALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Víťaz špeciálnej výstavy mladých  – Cleopatra Shaggy Edition, maj.: O.Socha

SUKY/ FEMALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE CLASS
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, BOBBarking Bobby´s Unbreakable Love, maj.: E.Jamborová

SUKY/ FEMALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC – Kálnok – Gyongye Oriána, maj.: B. Horvát

SUKY/ FEMALES – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS
V1 – Gema z Dobříšské Trati, maj.: J.Aková

SUKY/ FEMALES – TRIEDA VETERÁNOV/ VETERAN CLASS
V1- Kálnók – Gyongye Inka, maj.: B. Horvát

Bearded collie

PSI/ MALES – TRIEDA ŠTENIAT/ BABY CLASS
VN1 – Ultimo Vanilka, maj.: J.Horil
VN2 – Hyvarnion Emiel Regis, maj.: H.Dubeková

PSI/ MALES – TRIEDA DORAST/ PUPPY CLASS
Abs. – Firstprizebears Levi Strauss, maj.: M.Makói

PSI/ MALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Víťaz špeciálnej výstavy mladých – TV Vanilka, maj.: D.Volková

PSI/ MALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE CLASS
V1, CAC – Don Pedro Kasiterit, maj.: Bilá+ Pilná
V2, res.CAC – Šafránek Vanilka, maj.: D. Volková

PSI/ MALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC – Double Scotch Black Tambourine Man, maj.: B.Pásztóová
Abs. – City Slicker Kasiterit, maj.: Bilá + Pilná

PSI/ MALES – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy – Moonfellow Dreams o´Lil Prince, maj.: D.Netolická
V2, res.CAC- Alfio Lenzo Nacambel, maj.: N.Kopečná
V3 – Black Cooper First Class, maj.: E. Bencsíková
V3 – Celtic Pride of Smartness, maj.: P.Dlociok

PSI/MALES – TRIEDA ČESTNÁ/ HONOUR CLASS
VD1 – Bearded Szabo Belix Fawn, maj.: D. Pohl

SUKY/ FEMALES – TRIEDA ŠTENIAT/ BABY CLASS
VN1 – Uma T. Vanilka, maj.: D.Netolická

SUKY/ FEMALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Víťaz špeciálnej výstavy mladých, BIS JUNIOR – Silensian Diamonds Melody Prime, maj.: L. Adamczyk

SUKY/ FEMALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE CLASS
V1, CAC – Dynamite Debbie Kasiterit, maj.: Bilá + Pilná
V2, res .CAC – Cassie Is My Wish Anarinya, maj.: J.Aková

SUKY/ FEMALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC – Doubole Scotch Blue Surprise, maj.: Makói + Cirkos
V2, res.CAC – Black Cooper Hilton, maj.: B.Pásztóová

SUKY/ FEMALES – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy – C´est La Vie Kasiterit, maj.: Bilá + Pilná
V2, res.CAC – Double Scotch Black Rosalinda, maj.: P.Dlociok
V3 – Black Cooper Genesis, maj.: D.Pohl

SUKY/ FEMALES – TRIEDA VETERÁNOV/ VETERAN CLASS
V1, BOB, BIS VETERAN, BIS – Black Cooper Bee Gees, maj.: B.Pásztóová