Rozhodca: Anna Redlicky, PL

Bobtail

PSI/ MALES – TRIEDA DORAST/ PUPPY CLASS
N – Arwel JD Ilija, maj: Š. Gašparíková

PSI/ MALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, BOS – Silvery Bear Göd Teddybear, maj.: J.Őri
VD2 – Silvery Bear Göd Up Front, maj.:J. Lacigová

PSI /MALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC – Only For Fun Prince With Blue Eyes, maj.: Kotlár & Kiss

SUKY/ FEMALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
VD – Priscilla Kudlaty Tramp, maj.: L.Rybanská

SUKY/ FEMALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, BOB – Silvery Bear Göd Teeny – Weeny, maj.:Torma

SUKY /FEMALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
VD- Bonnie Tyler Czech it Out, maj.: J.Švec

Bearded collie

PSI/ MALES – TRIEDA DORAST/ PUPPY CLASS
VN1 – Love Magic Vanilka, maj.: N. Kopečná
VN2 – Black Cooper Del Dorado, maj.: Pásztóová &Varga

PSI /MALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Víťaz špeciálnej výstavy mladých- Black Cooper Cromwell, maj.: Pásztóová & Grasl

PSI/ MALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE
V1 – Etienne Kiaora , maj.: Žagar Benedikt

PSI /MALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, BOB, BIS – Arlem de Chester, maj.: Marosán Györgyi
V2, res.CAC – Balza Black Aladin, maj.: Šimoničoví & Bilá
V3 – Crazy for Dance Kiaora, maj.: G. Horvath
VD4 – Cherry Brandy Od Emy Destinové, maj.: E. Čapníková

PSI /MALES – TRIEDA VÍŤAZOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC – Black Cooper Baltimore, maj.: Pásztóová & Dr. Virág
V2, res.CAC – Benedikt Vanilka, maj.: N. Kopečná

SUKY/ FEMALES – TRIEDA DORAST/ PUPPY CLASS
VN1 – L´Cora Vanilka, maj.: D. Volková
VN2 – Z´Belong to You Kasiterit, maj.: G. Horvath
VN3 – Black Cooper Damascus, maj.: Pásztóová & Ledniczky

SUKY/ FEMALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Víťaz špeciálnej výstavy mladých – Scottie-Cameron Lorelei Macorrell, maj.: Fürjes & Halusková
VD2 – Black Cooper Cartahena, maj.: Pásztóová & Sáfrányos

SUKY/ FEMALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE
V1 – Mayflower´s Nicolett at Dea-Dro, maj.: A. Zelina

SUKY /FEMALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC – Audi Go Black Deline, maj.: K.Bilá

SUKY /FEMALES – TRIEDA VÍŤAZOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy – Siggans Felicia, maj.: D. Volková
V2, res.CAC – Double Scotch Black Nofretete, maj.: K.Bilá

SUKY/ FEMALES – TRIEDA VETERÁNOV/ VETERAN CLASS
V1, BOS, BEST VETERAN – Beardcaper´s Exquisite Dea-Dro, maj.: A. Zelina