Rozhodca: Petra Spoustová, CZ

Bobtail

PSI/ MALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE CLASS
V1, CAC – Lohengrin Modrý Kaňon, maj.: E.Rašková

PSI /MALES –  TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC – Zottel´s Invincible, maj.: J.Zelinger

PSI /MALES –  TRIEDA VÍŤAZOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, BOB – Aryakas Callipous, maj.: D. Horáková

SUKY/ FEMALES – TRIEDA DORAST/ PUPPY CLASS
VN1 – Bonnie Tyler Czech it Out, maj.: J. Švec

SUKY /FEMALES –  TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy – Arizona aus dem Rotmaintal, maj.: Horáková & Roudnická

SUKY /FEMALES –  TRIEDA VÍŤAZOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC – Just Friends Impression, maj.: Hrovat

Bearded collie

PSI/ MALES – TRIEDA DORAST / PUPPY CLASS
VN1 – Chicco Vanilka, maj.: D.Volková

PSI /MALES –  TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Víťaz špeciálnej výstavy mladých, BIS Junior – Charlie´s Angel Ask For More, maj.: J.Papučníková
V2 – Arlem de Chester, maj.: Gy. Marosán
VD3 – Alechandro Deline, maj.: M. Řezníčková

PSI/ MALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE CLASS
V1, CAC – Balza Black Aladin, maj.: Z. Šimoničová

PSI /MALES –  TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC – Dea-Dro Marco Polo, maj.: A.Bugárová
V2, res.CAC – Clan of Stork´s Febergé, maj.: L. Jurášková

PSI /MALES –  TRIEDA VÍŤAZOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, BOB – Black Cooper Baltimore, maj.: Pásztoová & Mikloš

SUKY/ FEMALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
VD1 – Audi Go Black Deline, maj.: K.Bilá

SUKY/ FEMALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE
V1 – Colour of Kiaora, maj.: J.Horák
V2 – Charlie´s Angel About Jane, maj.: G.Szaboová

SUKY /FEMALES –  TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC – Black Cooper Bee Gees, maj.:B.Pásztoová
V2 – Charlie´s Angel Arwen, maj.: G.Szaboová

SUKY /FEMALES –  TRIEDA VÍŤAZOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Víťaz Špeciálnej výstavy – Siggans Felicia, maj.: D.Volková
V2, res. CAC – All About Me Kiaora, maj.: L. Náplavová
V3 – V.I.P. de Chester, maj.: Bernadi & Blatnik
V4 – Double Scotch Black Nofretete, maj.: K.Bilá