STREDOEURÓPSKY POHÁR, ŠPECIÁLNA VÝSTAVA BBBCK, Hurbanovo 12.04.2014
Rozhodkyňa: Lena Danker, FI

Bobtail

PSI/ MALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC – Ben Frenklin Shaggy Edition, maj.: Jurkovi

PSI/ MALES – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, Víťaz Stredoeurópskeho pohára, BOS  – Anthony Quinn Shaggy Edition, maj.: Jamborová Eleónora

SUKY/ FEMALES – TRIEDA STREDNÁ /  INTERMEDIATE CLASS
V1, CAC– Cleopatra Shaggy Edition, maj.: O. Socha

SUKY/ FEMALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, Stredoeurópsky víťaz, BOBZottel´s Xtravagance, maj.: U. Muller
VD2– Kálnok – Gyongye Oriána, maj.: B. Horvát

SUKY/ FEMALES – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC – Barking Bobby´s Unbreakable Love, maj.: E.Jamborová

SUKY/ FEMALES – TRIEDA VETERÁNOV/ VETERAN CLASS
VD1- Barking Bobby´s Shania Twain, maj.: E. Jamborová

Bearded collie

PSI/ MALES – TRIEDA DORAST/ PUPPY CLASS
VN1, BIS PUPPY –Belong To You Calimero Amore Mio, maj.: M.Pilná
VN2 – Baccarat Black Silensia Antracit, maj.: E. Morcinek-Čapniková
N3 – Bourbon Blacck Silencia Antracit, maj.: D.Pohl

PSI/ MALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE CLASS
V1, CAC – Dragon Heart Old Tapis, maj.: Z.Antlová

PSI/ MALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC –Black Cooper First Class, maj.: E.Bencsiková
V2, res.CAC. – Viola Canina Blue Spanish Eye, maj.: K. Perkovič

PSI/ MALES – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, Stredoeurópsky víťaz, BOS –Double Scotch Black Rob Roy, maj.: G.Gecsei + I.Muzslai
V2, res.CAC- Black Jack Kasitrerit, maj.: D. Brisudová
V3 – Da Capo Kasiterit, maj.: G.Horváth + M. Hiermann
V4 – Bearded Szabo Belix Fawn, maj.: D. Pohl
Abs.- Alfio Lenzo Nacambel, maj.: N. Kopečná

PSI/ MALES – TRIEDA VETERÁNOV/ VETERAN CLASS
V1, Víťaz Stredoeurópskeho pohára veteránov, BIS VETERAN – Cherry Brandy od Emy Destinové, maj.: E. Morcinek – Čapníková

SUKY/ FEMALES – TRIEDA DORASTU/ PUPPY CLASS
VN1 – Belong To You Califormia Dream Girl, maj.: G. Horváth

SUKY/ FEMALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Víťaz špeciálnej výstavy mladých, Víťaz Stredoeurópskeho pohára mladých– Amazing Lady Baralka, maj.: Z. Antlová

SUKY/ FEMALES – TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE CLASS
Abs. – Arisa Black Silesia Antracit, maj.: E. Morcinek – Čapníková

SUKY/ FEMALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC –Dainty Dinah Kasiterit, maj.: K.Bilá
V2, res.CAC – Black Cooper Glitter, maj.: B.Pásztóová + D.Habosová + I. Nagyová

SUKY/ FEMALES – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy, Víťaz stredoeurópskeho pohára, BOB, BIS – Black Cooper Damascus, maj.: B. Pásztoóvá
V2, res.CAC – Dynamite Debbie Kasiterit, maj.: M. Pilná
Abs. –Pretty Bear Sweet Pepper, maj.: E. Upor

WELSH CORGI CARDIGAN

PSI/ MALES – TRIEDA DORASTU/ PUPPY CLASS
VN1- El Dorado Caucho, maj.: A.Pol
PSI/ MALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, Víťaz Stredoeurópskeho pohára mladých – Clipper Zlote Psiaki, maj.: M. Stelmach- Wawezyczek

PSI/ MALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC- Kilvroch Minstrei, maj.: F.Smolko
VD2 – James Bond z Domu Polanki, maj.: A. Pol

PSI/ MALES – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Klubový víťaz, Víťaz stredoeurópskeho pohára, BOS- Bors Shining Sirius, maj.: J. Cetlová
V2, res.CAC- Cool Adventure z Domu Polanki, maj.: A. Pol

SUKY/ FEMALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1,CAJC, Klubový víťaz mladých, Víťaz Stredoeurópskeho pohára mladých- Clear Diamond Kasmir Moravia, maj.: E. Mrvová
VD2- Cayenne Chilli Kasmir Moravia, maj.: M. Balaj

SUKY/ FEMALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1, CAC- Jamaica z Domu Polanki, maj.: T.Perko

SUKY/ FEMALES- TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Klubový víťaz, Víťaz Stredoeurópského pohára, BOB- Aimy Kasmir Moravia, maj.: J. Kašparová
VG2- Buddug Mawr Shining Sirius, maj.: J.Cetlová

WELSH CORGI PEMBROKE

PSI/ MALES – TRIEDA ŠTENIAT/ BABY CLASS
VN1, BIS BABY – Bluberry Freston, maj.: L. Letková
PSI/ MALES – TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS
V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, Víťaz Stredoeurópskeho pohára mladých – Bruno Forever Leo, maj.: J.Hornáčková

PSI/ MALES- TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE CLASS
VD1- Vellico´s Mango Tango, maj.: L.Letková

PSI/ MALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
V1 CAC, Klubový víťaz, Víťaz Stredoeurópskeho pohára, BOB- Annwn´s Yan Higu, maj.: E.Prochádzková

PSI/ MALES- TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS
VD1 – Annwn´s Yakob Higu, maj.: S. Jacková

SUKY/ FEMALES –TRIEDA DORASTU/ PUPPY CLASS
VN1- Rebbeca Higu z Old Pembroku, maj.: E. Prochádzková

SUKY/ FEMALES – TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS
D1 – Orchidea z Old Pembroku, maj.: S. Jacková

SUKY/ FEMALES – TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS
V1, CAC, Klubový víťaz, Víťaz Stredoeurópskeho pohára, BOS- Vina Firecatcher, maj.: I. Holková

SUKY/ FEMALES – TRIEDA VETERÁNOV/ VETERAN CLASS
Abs. – Nitouche Black z Old Pembroku